Čtvrtek
23
ledna
Pondělí
27
ledna

Krkonoše na sněhu

Markéta Černocká a Jura Žemlík
KRKONOŠE NA SNĚHU
běžkařský pobyt na horách na chatě v Rokytnici nad Jizerou
23.-27.1.2020

Po předloňské romantické chatě v Jizerkách a loňské Chaloupce v Yeseníkách tu máme chatu na polosamotě v Rokytnici. Byli jsme v Jizerskýh horách, byli jsme v Jeseníkách, a teď konečně ty české hory nejvyšší - Krkonoše. Jsou to naše Velehory!

Hory a lyžování: chata leží v centru Krkonoš, od chaty kousek do lyžařské stopy. Dle svých běžkařských schopností se můžete kvalifikovat do družstva Aáá a jet s Jurou větší okruh nebo do družstva Béé a jet s Markétou menší okruh. Obě družstva obvykle postupují spolu, družstvo Á si pak místo odpočinku v hospodě dá výstup na nějaký kopec nebo okruh navíc. Existuje i družstvo Cééé, které postupuje s námi, bez běžek. Vydáme se na Čertovu horu (1021m n.m.), Dvoračky, Lysou horu (1344m n.m.). Družstvo CH pak sáňkuje u chaty. Aneb kdo umí na běžkách, jede, kdo neumí, běží bez nich, nebo zůstaně sáňkovat u chaty. Jednou možná vyjedeme auty do jiné části Krkonoš. (Kdo chce, může jet i na sjezdovky, neb je nedaleko Skiareál).

Cena: 770 Kč/den (zahrnuje vše - ubytování na pokoji na posteli, celodenní jídlo námi vařené, doprava surovin z Brna, organizace, materiál a ostatní). Pobyt možno čtyřdenní, třídenní i dvoudenní, jak komu vyhovuje. Lépe je využít delší pobyt, když už jedeme na hory.

Ubytování: Chata na polosamotě Liščí díra - Rokytnice nad Jizerou. Adresa: Hranice 35, Rokytnice nad Jizerou. Ložnice pro převážně 4 osoby, někde i pro 3, kdo s kým vyřešíme na místě podle jednotlivých potřeb. Spí se na postýlkách s peřinami. S sebou vlastní povlečení nebo spacák (za příplatek lze povlečení zapůjčit). V chatě je sauna.

Doprava: parkoviště 1,5 km od chaty (asi placené). Pěšky od autobusu 2 km z náměstí Rokytnice po zelené turistické značce směr Liščí díra. Spojení vlakem z Prahy, Brna napíšeme přihlášeným.

S sebou: běžecké lyže, hůlky a boty – vlastní nebo z půjčovny. A nebo sáňky, boby. Zimní sportovní oblečení, termosku, baterku. Vlastní povlečení nebo prostěradlo + spacák. Domácí obuv. Kdo má, tak vosky a hudební nástroj, společenskou nebo karetní hru. Přibalte jakýkoliv symbol myši/krysy na oslavu příchodu čínského nového roku (plyšovou, obrázek, sýr, pastičku, píseň o myších...).

Jídlo: 3x denně. Teplá snídaně, studený oběd s sebou, čaje, teplá večeře. A nějaká tatranka k tomu. Začínáme čtvrtek večeří a končíme pondělním obědem.

Lyžařský odpočinek řídí: Markéta Černocká a Jura Žemlík

Program: večery naplníme dle schopností a nálady skupiny zpěvem. A též večery deskových her - společenské deskohraní, případně kartohraní. Program necháváme uzrát. Jisté však je, že oslavíme příchod čínského roku kovové Krysy, který připadá v tom roce na 25.1.2020!

Datum: my tam budem od čtvrtka 23.1. večera do pondělí 27.1. večera. Dle zájmu o hory se můžete připojit kterýkoliv den. Nahlašte předem.

Přihlášky: Jura Žemlík, jzemlik@email.cz,
telefon: 608 380 802
http://praminky.cz/kalendar/68/294-KRKONOsE-NA-SNeHU/

Vybrané akce:

6.10.2020, 1 hodina, 18:00 – 19:30
Ranger: nevšední životní cesta
KNIHOMIL - knihkupectví & kavárna
9. – 11.10.2020, 3 dny
Festival Všehost Česká Lípa
Česká Lípa
2. – 4.10.2020, 2 dny
HODÍME SE DO POHODY - relaxačně nabíjející víkend pro ženy s wellness na Vysočině
Penzion u Ševčíků, Moravská strana 613, 679 74 Olešnice
7.10.2020, 2 hodiny, 18:45 – 20:15
Vědomý a kreativní pohyb a tanec pro dospělé
Jablonec nad Nisou
10. – 18.10.2020, 9 dnů
Základní kurz Shiatsu
penzion Štědronín
17.10.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - podzimní zklidnění
Rybalka
Cena: 770 Kč/den včetně ubytování a jídla
Lektor: Markéta Černocká a Jura Žemlík
Místo konání:
Krkonoše
chata Liščí díra
Pořadatel:
Nabízím semináře Rodinných konstelací, individální terapii (regrese, NLP, osobní konstelace a další techniky), pobyty v přírodě s programem, cesty do zahraničí a další

Kontakt: Jiří Žemlík
Tel.: 608 380 802
Hory