Sobota
28
července

Zralé partnerské vztahy Naše schopnost prožívat spokojený partnerský vztah stojí na základech, do kterého okolnosti našeho raného dětství položily kameny s těmito vzkazy:
Kdo jsem já... Jsem hoden lásky?
Můj základní životní pocit a mód je ... smutek, či euforie a po ní útlum, zklamání, klid a lehká zvědavost, vztek, čekání...
Moje hlavní strategie přežití je ... podřizování se, boj, útěk.
Opačnému pohlaví se dá / nedá věřit.
Co se dá od žen/mužů očekávat: ...
Vztahy dopadají ...
Pokud jsme v dětství nedostali dost lásky a pozornosti právě v době, kdy jsme ji potřebovali (z důvodu hádek mezi rodiči, narození mladšího sourozence, chladu rodičů...) anebo byly vztahy mezi rodiči pokřivené, nejsme pro zralý partnerský vztah vybaveni. Mísí se v nás dětská touha po blízkosti a bezpodmínečném přijetí ideálním rodičem se strachem, že to opět nebude ideální. A vše, v co věříme, se odráží v našem jednání... a proto mají také naše nejhorší očekávání tendenci se vyplnit.
Proto nemůže být partnerský vztah tím, co nás zachrání. Potřebujeme nejdřív uzdravit sami sebe: osamostatnit se materiálně i emocionálně a dozrát, pokud jde o realistická vztahová očekávání i dospělou komunikaci a spolupráci ve vztahu.
V tomto kurzu, jako ostatně ve všech svých kurzech, propojuji individuální a skupinový přístup. Poslouchám vaše příběhy a pak vhledy i prožitkovými cvičeními (ve dvojicích i v celé skupině) postupně v hloubce nacházíme logiku celého příběhu. A následně vkládáme do vašeho nervového systému první nové referenční body, prožitky blízkosti a pochopení, pozitivnější programy a očekávání – jakési nové základní kameny, na kterých může stát stavba zralejšího partnerského vztahu.
Kurz je vhodný pro jednotlivce i páry.

Vede terapeutka vnitřní transformace Iveta Havlová.
Tento samostatně stojící víkend je zároveň ochutnávkou na nový dvanáctitýdenní kurz Zralé partnerské vztahy, který poběží v Praze od 26. září do 16. prosince ve středy dopoledne (9:30 - 12:30h) v krásném centru K3 na Karlově náměstí 3.

Časový rozvrh:
pátek večer až neděle odpoledne
pátek 18 - 21 hodin
sobota 9:30 - 20 hodin
neděle 9:30 - 16:30 hodin
Cena kurzu je 3800 Kč. Platbu prosím na účet Oberbank 2021121951 / 8040. Do poznámky prosím uveďte Zralé vztahy. V případě zrušení účasti si ponechávám 500 Kč a zbytek posílám na váš účet.
Přespání je možné přímo v A centru za příplatek 200 Kč/noc na místních matracích ve vlastním spacáku. Je tu také velké množství dek a polštářků.
V centru je k dispozici malá lednička a dvouvařič. V okolí centra je velké množství restaurací a bister.
Těšíme se na Vás s kolegou Kájou.
Poprosím o Vaše rezervace na ivetahavlova@seznam.cz.

Jako vždy, doporučuji si přečíst pár článků z mého blogu na nebo na tomto webu.
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/zrale-partnerske-vztahy-2018-07-27-1800 .

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Propagační grafika
Malování kresleni - Balbínova 28
22.4.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
6.5.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí a Břetislavem Báťkem
V pohodlí vašeho domova
Datum není stanovené
Masáže dětí a kojenců - online kurz
Online
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190