Sobota
17
června

Jógo hlaso hraní CELODENNÍ

Petra Bartošová a Vlasta Lisková
Vlasta nás provede zákoutími těla pomocí jemné jógy a dechu, v rozhýbaném těle bude energie krásně proudit! Péťa tak bude mít připravenou živnou půdu pro tvorbu hlasu! Jako když nasednete do auta… Nejdříve musíte nastartovat a teprve potom můžete jet. Nechme se tedy nejdříve nahodit, a když už jsme připraveni a nalazeni, čeká na nás odměna v podobě našeho plného hlasu.
Jóga a práce s hlasem se budou po dobu kurzu vzájemně střídat.
Jógou vyplavíme stres, protáhnene tělo a oživíme svůj dech. Ponoříme se do sebe a zklidníme svou mysl, obrátíme ji k pozorování těla a dechu.

V hlasové části si ukážeme, jak nám může naše tělo při tvorbě hlasu pomoci a ne nás brzdit či omezovat. Dozvíme se, jak na svůj hlas netlačit a mluvit tak, aby nás potom neškrábalo v krku. Projdeme cvičeními zaměřenými hlavně na uvolňování čelisti, rezonanci hrudníku, pružnost bránice, centrum těla (těžiště) a dech. Budeme pracovat s vnitřní energií a celým naším tělem.
Jako odměnu obdržíme hlubší poznání svého těla i hlasu. Naučíme se, jak používat svůj hlas v souladu se svým tělem. Protáhneme se, procvičíme a uděláme tak něco pro své zdraví fyzické i psychické. Budeme se také neustále vracet sami k sobě a naučíme se tím, jak se nenechat strhnout trémou.

Zažijeme den se svým tělem, hlasem a celkově se sebou samými i s ostatními ve skupině. A hlavně - budeme si prostě hrát tak, aby nás to bavilo.
Těšíme se na Vás!

Přihlášení možné zde: http://hlasajoga.cz/celodenni/

Vybrané akce:

4.10.2020, 2 hodiny, 18:30 – 20:00
Cyklus jógy pro těhotné - 1. setkání
A centrum o.s.
1.10.2020, 8 hodin, 9:00 – 17:00
Dýmka míru
Toulcův dvůr
7.10.2020, 2 hodiny, 18:45 – 20:15
Vědomý a kreativní pohyb a tanec pro dospělé
Jablonec nad Nisou
17.10.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - podzimní zklidnění
Rybalka
Cena: 1000 kč
Lektor: Petra Bartošová a Vlasta Lisková
Místo konání:
Máchova 431/21, Praha 2
Lekce probíhají v psychoterapeutickém centru Dikobrazz.
Dostanete se tam následovně:
Metro trasa A, vystoupíte ve stanici Nám. Míru. Zde můžete přestoupit na tramvaj číslo 4 nebo 22 a jet jednu stanici do zastávky Jana Masaryka. Půjdete dále po Francouzské ulici a odbočíte vpravo do ulice Máchova. Po pravé straně, v čísle popisném 21, je vstup do dvora. V pravém zadním rohu schody do prvního patra. Po vystoupání se dáte vlevo, kde už jsou vchodové dveře do poradny.
Pořadatel:

Kontakt: Petra Bartošová
Tel.: +420 732 387 690
Další způsob kontaktu: www.hlasajoga.cz