Pátek
30
dubna
Neděle
2
května

Projóguj se k meditaci- víkend v ústraní

Dáša Vaďurová
Co je to meditace? Jak se „dělá“? Co přináší do života?

Jaké paralely má společné s jógou? A proč je třeba osvojit si jógu v hloubce, aby se mohl dostavit prožitek meditace, zážitku skutečné propojenosti a jednoty se vším živým?

Východiskem jógové praxe a života je kultivace takových tělesných, duševních a mentálních kvalit, které nás mohou přivést ke stavu, jenž nazýváme meditace.

Na tyto a jiné otázky budeme nalézat odpovědi v průběhu víkendového ústraní, které se uskuteční na překrásném místě vedeném citlivě tak, aby nám dovolilo nalézt útočiště pro prohlubující sebe praxi.

Na programu budou tělesná cvičení, ale také relaxace, práce s dechem, pozorností a nácvik technik introspekce. Čas věnujeme sami sobě v bezpečném, klidném a otevřeném prostředí. Bude dost příležitosti praktikovat nahlížení do sebe také o samotě.

A protože kvalita našich ponorů závisí, kromě jiného, také na kvalitní stravě, můžete se těšit na Petru Zemanovou, která bude po celou dobu pečovat o naši harmonickou výživu. Petra nás provede také introspekcí prostřednictvím intuitivního tance a tvořením osobní přírodní podporující vůně.

Je se na co těšit… Pojeďte s námi.

Cena: 3.900 Kč (zahrnuje ubytování, stravu a lektorné)
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři:

Dáša Vaďurová - Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka - Dáša chápe jógu a také starodávné introspektivní techniky jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Více o Dáši na: www.yinyangyogovna.cz

Petra Pathrami Zemanová - Protancuj se k sobě a Vůní k vnitřní harmonii- intuitivní tanec nás provede naším tělem blíže k hlubšímu vnímání naší duše. Vytvoříme si svůj osobní přírodní parfém z esenciálních olejů, který nás podpoří v naší aktuální životní situaci. Čeká nás lahodná zdravá strava v souladu s ročním obdobím a potřebami meditace. Více o Petře na: www.vilavemeste.eu.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 1 měsíc 21 dnů
Cena: 3900
Lektor: Dáša Vaďurová
Místo konání:
Chalupa U Vodnářů, Lučkovice 51. 398 04 Mirotice
Pořadatel:
Dobrý den, předávám Yin Yogu a Asthanga Vinyassa Yogu, vše velmi vědomá, meditativní praxe.
Připojte se k nám :-)

Aktuální rozvrh a aktuální akce na: yinyangyogovna@gmail.com

Kontakt: Dáša Vaďurová
Tel.: 605444881
Další způsob kontaktu: yinyangyogovna@gmail.com