Neděle
24
července

LUNÁRNÍ JÓGA … podle Adelheid Ohligové ze Švýcarska

PaedDr. Martina Mangová
Lunární jóga je vhodná pro ženy i muže každého věku, ve všech životních fázích a cyklech, podněcuje sebeléčivé síly, upravuje hormonální systém, zvyšuje plodnost a kreativitu a hodí se ke každodennímu obnovování životní radosti.

LJ jemně odstraňuje bloky na páteři, tím se zlepšuje nervové zásobení jednotlivých orgánů a odstraňují se bolesti zad. U všech cviků je zdůrazněno dýchání do břicha, dochází k jemné masáži vnitřních orgánů a jejich prokrvení a okysličení. Tím se zlepšují jejich funkce, nastartuje se metabolismus, spalují se tuky, zlepší trávení atd.. Lunární jóga může přispět i ke zklidnění psychiky, lépe zvládáme stres a životní krize ...

S sebou si prosím vezměte
- svoji karimatku, deku na zakrytí, pohodlné oblečení, ponožky a mikinu
- pítí je ideální v termosce - teplou převařenou vodu, což podpoří účinky cvičení

Datum, čas: neděle 24,7.2022 … 9–17 hod.
Cena: 1850 Kč (Pro účastníky kurzu Hormonální jógy i Lunární jógy … 10% sleva) ... jeden 4h blok... 970Kč

PaedDr. Martina Mangová www.martinamangova.cz

Jsem jedinou lektorkou Lunární jógy v ČR.

Certifikát jsem získala v dubnu 2006 po více než dvouletém studiu u zakladatelky LJ Adelheid Ohligové. Certifikát odpovídá evropským normám o rozsahu 500 hodin.

Cviky Lunární jógy jsou proto pohodové a velmi hojivé. Každý si cvičí podle svých možností a momentálního rozpoložení. Učíme se tvořit si své vlastní sestavy, klidně každý den jinou.

Více zde: https://alternativnicentrum.webnode.cz/products/seminar-hormonalni-joga-paeddr-martina-mangova-slunecnice-roznov-p-r/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 20 dnů
Cena:
Lektor: PaedDr. Martina Mangová
Místo konání:
Rožnov pod Radhoštěm
SLUNEČNICE, vila Svatava, Zátiší 513, Rožnov p.R.
Pořadatel:
Víte že každá naše nemoc má příčinu v našem chybném myšlení a chování? V běžném kolotoči života odkládáme problém a myslíme si,"že to zase nějak odejde". Spolkneme patáček, bolest, deprese, atd. odejde, ale problém zůstává nebo se po určité době opakuje.
Existují nekonvenční metody řešen…

Kontakt: Hana Kubelová
Tel.: 604 163735