Sobota
23
července

Konstelace s Katkou Zachovou v Praze

Katka Zachová
Celodenní sobotní konstelační seminář, při kterém budeme mít možnost sáhnout si na to, co doopravdy v životě chceme, kým jsme a co můžeme udělat pro to, abychom se v cítili lépe.
Začneme v deset hodin, končíme přibližně v pět hodin odpoledne. Uděláme i přestávku na oběd - můžeme společně někam zajít nebo si můžete dát vlastní přinesenou svačinu. Na místě je k dispozici i mikrovlnná trouba pro ohřátí jídla.
Seminář má omezenou kapacitu, je třeba se na něj tudíž předem objednat. Svoje přihlášky posílejte na email terapie@katkazachova.cz nebo na telefon +420 604 662 367.
Seminář se koná v prostoru Duševna v Mánesově ulici 811/8 na Praze 2.
Cena semináře je 900 Kč pro ty, kteří nechtějí konstelaci, a 1300 Kč pro ty, kteří si budou chtít konstelaci postavit.
Přijďte, bude to krásné. Těším se na vás!

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 19 dnů
Cena: 900-1300 Kč

Další termíny:

Lektor: Katka Zachová
Místo konání:
Prostor Duševna, Mánesova 811/8, Praha 2
Příjemný, klidný, silný prostor v centru Prahy, v historickém domě plném pozitivní energie, nacházejícím se kousek od stanice metra Muzeum či stanice tramvaje Italská. Parkování je možné na přilehlých fialových zónách, např. Španělská, Vinohradská, Helénská..., o víkendu zdarma, v týdnu do 20.00 hod. za cca 40 Kč/hod, poté zdarma.
Pořadatel:
Jsem terapeutka, která s vámi bude pracovat komplexně, na obou základních rovinách - tedy jak s myslí, tak i s tělem. Můj hlavní přístup je konstelační, při své individuální práci používám však i jiné techniky (např. dechu, meditace apod.), což mi umožňuje přesně cílit na záměr, se kterým za mnou př…

Kontakt: Katka Zachová
Tel.: +420 604 662 367
Další způsob kontaktu: www.katkazachova.cz