Pátek
2
prosince

ODP. KONSTELACE PRO ŽENY

Marcela Pešková
Setkání je příležitostí se v bezpečném prostoru podobně naladěných žen dotknout nezhojených ran minulosti a opět otevřít své srdce. Přijďte prohloubit spojení s moudrostí, která nevychází z toho, čemu jste se naučily, ale z vašeho vlastního středu. V prostředí, které nesoudí a nehodnotí. Pracujeme s tématy, která přinesete.

PRO KOHO
Pro vás, které chcete lépe porozumět zákonitostem, kterými tvoříte nejen své vztahy, ale i ostatní oblasti svého života.

CO SEMINÁŘ NABÍZÍ
Skrze rodinné konstelace se podíváte na svůj život z hlubšího úhlu pohledu a porozumíte skrytým vlivům, které řídí vaše myšlení a chování. Najdete cestu, jak pracovat se strachem, zlostí i bezmocí.

CO SI ODNESETE
Intenzivní prožitkové setkání vám pomůže prohloubit porozumění, s jakým se díváte na sebe i svět kolem, a vnést víc radosti do každodenního žití. Posílíte spojení se zdrojem lásky i síly, které nosíte uvnitř sebe samých.

"Podstatné není to, jaké emocionální dědictví si ze svého rodu neseme, ale jak s ním naložíme."

Cena: 1200 Kč.
S sebou přezůvky a pití v uzavíratelné láhvi. Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu na email: peskovamar@gmail.com nebo tel.: 728 824 289

O rodinných konstelacích si můžete přečíst ode mě článek zde:
https://www.letacek.cz/blog/rodinne-konstelace-106

Nebo se podívat na video zde:
https://www.youtube.com/watch?v=WlnGUBTfbAM&t=10s

Pokud vás trápí jakákoli forma nespavosti, můžete se inspirovat v mém článku "30 osvědčených rad, jak podpořit svůj spánek" na odkazu zde:
https://www.caspromen.cz/clanky/rady-jak-podporit-svuj-spanek

Těším se na setkání s vámi!
Marcela Pešková

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 měsíce 21 dnů
Cena: 1200 Kč
Lektor: Marcela Pešková
Místo konání:
Praha 2
Pořadatel:
Jsem průvodkyně na cestě k vědomému životu a zralé dospělosti. Rodinné konstelace vedu od roku 2006 a na víkendových transformačních setkáních již několik let spolupracuji s mým mužem Luďkem - dlouholetým partnerem, manželem a otcem našich tří dětí. Cítím vděčnost za hloubku poznání, kterého se mi v…

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728824289
Další způsob kontaktu: caspromen.info@gmail.com