Pátek
24
dubna

Circle of Life - rodinné konstelace s tancem ve žhavém uhlí

Pavel Sudík
Sebepoznávací motivační workshop s tancem ve žhavém uhlí, který léčí vztahy. Během jediného víkendu se pod bezpečným vedením setkáte tváří tvář s dvěma mocnými silami, které nás provází po celý život. Je to oheň a rodinný systém. Nahlédnete možná někam, kam jste se do této chvíle nahlédnout neodvážili. Podíváte se na své vztahy a na své místo v systémech, v kterých se nacházíte. Je to pohled, který léčí a očišťuje. A přestože vám to dnes připadá tak trochu neskutečné, tak budete mí touhu to nově nabyté poznání oslavit tancem na žhavém uhlí. Poznáte sami na sobě transformaci, kterou jste patrně ještě nezažili.
Více informací na http://firewalk.cz/events/circle-of-life/ .

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 měsíce 29 dnů
Cena: 4.700,- Kč při přihlášení do konce roku 2019, pak 5.700 (při společné účasti dvou osob má druhá osob
Lektor: Pavel Sudík
Místo konání:
Institut pro zrychlené učení Hampson
Naše pobytové kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání. Studenti se zde pod jednou střechou učí i jsou ubytováni. V klidném prostředí, jako stvořeném pro intenzivní výuku pořádáme zejména týdenní a třídenní intenzivní pobytové kurzy angličtiny. V nabídce kurzů na Ptýrově najdete i motivační workshopy. Objekt je koncipován pro workshopy s malým počtem účastníků s kompletní péčí. Samozřejmostí je jednolůžkové ubytování s vlastním příslušenstvím a plná penze all inclusive.
Pořadatel: Pavel Sudík (Hampson Institut)
Pavel pomáhá lidem dosáhnout pozitivní životní změny. Při své práci s klienty využívá více než pětadvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče.

Absolvoval akreditovaný výcvik v ericksonovské hypnoterapii, stejně tak jako v neuro-lingvistického progr…

Kontakt: Hampson CS s.r.o.
Tel.: 326732732
Další způsob kontaktu: http://firewalk.cz/