Čtvrtek
4
listopadu
Neděle
7
listopadu

SMÍŘENÍ: Cesta k lásce, zdraví i úspěchu

Marcela a Luděk Peškovi
Intenzivní prožitkové setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem vám pomůže udělat kroky k trvalému opuštění starých křivd. Odhalíte rozdíl, mezi odpuštěním a rezignací a získáte zpět svou sílu a vnitřní svobodu.

Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje, která probíhá ve skupině účastníků. Pracuje s celým rodinným systémem a tak "vytrhává plevel i s jeho kořeny." Je vhodná pro všechny, kteří chtějí svým problémům porozumět ze širšího úhlu pohledu, a najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života.

Osudy našich předků nás ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje a přesvědčení se nevědomě přenášejí z generace na generaci a předurčují, jak se nám v životě bude dařit. Léčivá síla konstelací spočívá v osvobození se od negativního vlivu tohoto dědictví. Skrze porozumění a přijetí složitých nebo traumatických událostí v historii rodu se můžeme znovu vrátit do proudu života, radosti a síly. Na semináři pracujeme s tématy, která přinesete.

Přijďte se posunout v odpuštění/přijetí událostí z minulosti a tak se osvobodit od jejich zatěžujícího vlivu.

Cena 3940 Kč. V ceně strava a ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 41 dnů
Cena: 3940 Kč
Lektor: Marcela a Luděk Peškovi
Místo konání:
Buchov u Benešova
Pořadatel:

Kontakt: Marcela Pešková
Tel.: 728824289
Další způsob kontaktu: caspromen.info@gmail.com