Pátek
2
prosince

kurz KINEZIOLOGIE - techniky

Jana ČEKANOVÁ
KURZ KINEZIOLOGIE - v Ostrově u Karlových Varů
Na kurzu se seznámíme s technikou provádění kineziologického testování, povíme si, proč je některý člověk nevhodný pro toto testování a jaké podmínky je potřeba dodržet! Kineziologie poprvé ukázala úzký vztah mezi myslí a tělem. Odhalila, že mysl myslí tělem samotným. Tělo ví, co je pro něj dobré a co špatné, a pomocí svalového testu je schopno to signalizovat, odhalit pravdu a lež, zdravé od nezdravého. Příznivé fyzické podněty, ale také pravda, ZVĚTŠUJÍ sílu svalů, zatímco škodlivé podněty a také lež, způsobují, že tyto svaly zeslábnou.
Součástí kurzu bude také výuka KALIBROVANÉ STUPNICE VĚDOMÍ a BOVISŮ. Seznámíme se s touto měrnou jednotkou a vysvětlíme si její princip.

KINEZIOLOGIE je nauka o svalech a jejich pohybech. TĚLO VÍ, co je pro něj dobré a co špatné, a pomocí svalového testu je schopno to signalizovat. Zvládnutím této techniky získáváte možnost KONTROLY všech svých ROZHODNUTÍ či aktivit, ať už se bude jednat o různé soukromé diagnostiky či o správnost provedení různých druhů léčení, posílání kvantové vlny atd.
Máme tak k dispozici také snadno ovladatelný DETEKTOR LŽI :-)
Poprvé v historii lidstva máme možnost odlišit pravdu od klamu. Máme na dosah prostředek, který přesně odliší funkční od nefunkčního, blahodárné od škodlivého. Naše životy už nemusí ovládat klam.
Bez kontrolního prostředku nemáte jistotu správnosti provedení čehokoli.
Velkou výhodou je také možnost ziištění PRAVDY, pomocí této techniky a tím již Váš život nemusí ovládat nerozhodnost či lež. Můžete si otestovat svého doktora či léčitele, svého oblíbeného politika, či jen pojišťovacího agenta atd. Díky kineziologickému testu snadno zjistíte, zda Vás ten který člověk "nevodí za nos".

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 měsíce 3 dny
Cena: 2000,- Kč
Lektor: Jana ČEKANOVÁ
Místo konání:
Ostrov u Karlových Varů
Lidická 653, Ostrov nad Ohří
Pořadatel:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=IYUr6uOP2w8
Jmenuji se Jana Čekanová a zabývám se technikami propojujícími fyzické a duševní tělo, zemi s vesmírem, život s žitím. Pořádám různorodé kurzy a semináře o zapomenutých schopnostech, stejně jako o různých lidových i novodobých praktik…

Kontakt: Jana Čekanová
Tel.: 608 31 35 31
Další způsob kontaktu: https://www.janacekanka.cz/kontakt2/