Čtvrtek
5
listopadu

Hurá na nočník! Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti. 

Na semináři si “odplenkování” ukážeme jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice “Chodím na nočník”. Metodika pochází od dvou doktorek vývojové psychologie Lindy Acredolo, Ph.D, a Susan Goodwyn, Ph.D.
Dozvíte se, kdy je na nočník batole připravené a kdy a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit?
Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. 

Materiály k semináři 

Lektorka Lucie Tichá

Jsem lektorkou kurzů pro děti od 3 měsíců do tří let a seminářů pro rodiče (komunikace, emoční inteligence, odplenkování, znakování). Ale jsem také mámou a někdy to není úplně lehké. Vím, jaké to je, když vám do života přijde někdo, koho neznáte, zažíváte s ním radostné, ale i těžké situace. Přečetla jsem stohy knih a absolvovala hodně seberozvojových seminářů a stejně si nejvíc uvědomuji, že těmi největšími učiteli jsou děti. Pojďte to vidět i vy, díky mým zážitkovým seminářům! Když totiž uvidíte svět dětskýma očima, najdete laskavější cestu nejen k dětem, ale i k sobě samým.

Cena: 400 Kč včetně knihy "Hurá na nočník", na místě je možné dokoupit DVD pro děti Šikulky bez plenky a vlakovou píšťalku.
Přihlášky a rezervace místa: https://lektorskanavigace.cz/seminare/
Rezervaci místa je třeba potvrdit uhrazením kurzovného předem. Platbu lze provést převodem. 
Údaje k platbě: číslo účtu: 1706721103/0800 (Lucie Tichá). U platby prosím uveďte vaše jméno a datum semináře.
Termín pro uhrazení kurzovného: nejpozději do 30.10. 2020. Pokud byste chtěli uhradit kurzovné až na místě v hotovosti, napište mi na l.tichanda@gmail.com.
Storno podmínky
V případě, že se rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního důvodu po 22.9. 2020, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzu. Také je možné za sebe najít náhradu.
Objevili jste seminář až po termínu úhrady kurzovného a chtěli byste ho přesto navštívit? Zavolejte mi na 778 474 852 nebo napište na e-mail l.tichanda@gmail.com
 
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/hura-na-nocnik-2020-11-05-1300 .

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 16 dnů
Cena: 150 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190