Pátek
6
října
Sobota
7
října

Týmový koučink – HIGH PERFORMANCE OF GREAT TEAM- akreditovaný program.

Tereza Dewald EPC
Týmový koučink – HIGH PERFORMANCE OF GREAT TEAM je dvoudenní program program vhodný pro všechny, kdo chtějí umět používat koučování jako styl vedení úspěšných týmů. Zejména pro pro muže a ženy na manažerských pozicích, kouče a budoucí kouče kteří chtějí rozšířit portfolio svych služeb o týmové koučování.

Jedním ze zdrojů pro vzník tohoto programu je kniha Paula Gossena a Dr. Marilyn Atkinson The Business Transformed, kterou přeložila autorka tohoto programu Tereza Dewald do Češtiny.

Program plně respektuje profesní i etické standarty ve shodě s etickými a profesionálními standardy Mezinárodní federace koučů / ICF/.

Cílem je také podpořit týmy v rozvíjení dlouhodobého mistrovství v klíčových oblastech nastavování firemních vizí a misí.

Tréninkový program HIGH PERFORMANCE OF GREAT TEAM zahrnuje rozvoj následujích kompetencí:

Navázování vztahů v týmu:

Znalosti důležité pro vytvoření autentické, vřelé, uvolněné komunikace pro efektivní i kreativní týmové vztahy a vztahy týmů s manažery Dále rozvoj dovednosti používat neurolingvistické programování při práci s týmem a v komunikaci zaměřené na řešení uvnitř týmu i se zákazníky

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Harmonie hlasu - individuální lekce
Máchova 431/21, Praha 2
12.12.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Adventní konstelace
A centrum
Cena: 12000 Kč
Lektor: Tereza Dewald EPC
Místo konání:
Praha 1,
Pořadatel:

Kontakt: Tereza Dewald
Tel.: +420 605 551 115