Lenka Bendová

Průvodkyně na cestách k sobě sama.
Jden můj učitel ukazoval pěkný příklad. Zapálil svíčku a přiklopil ji sklenicí. Za chvíli pochopitelně přestala hořet. Pak přes to ještě přehodil krásný ubrousek s květinami. Říkal: "Tohle jste vy. A já se budu snažit vám pomoct odstranit nejen líbivé masky a představy o sobě, ale i pevné struktury obran, aby vaše svíčka mohla opět hořet."
Tudy se ubírala má cesta a teď na ní doprovázím další lidi.
Používám k tomu různé techniky. Od fyzioterapie k bioenergetice, bodywork, práci s emocemi i mentálními strukturami, ale nepodceňuji ani "obyčejné" hluboké a vědomé sdílení, blízkost a respekt. Ty dokážou pravé zázraky.
Nabízím tedy velmi komplexní vhled do vašich problémů a laskavý doprovod při jejich řešení. Nejčastěji v oblasti vztahů, ale také v oblasti práce, životní vize a smyslu. Doprovodím vás i při hledání psychosomatických souvislostí vašich tělesných problémů. Protože tělo, duše a duch jsou jeden společně fungující celek a nejlepších výsledků můžeme dosáhnout, jen když pracujeme všude současně.
Nabízím individuální konzultace, víkendové semináře i roční program pro ženy Ženská cesta.

Akce Lenka Bendová

Níže uvedené akce proběhly v minulosti:

Lenka Bendová Královéhradecko

Individuální konzultace Lenka Bendová

Individuální práce Lenka Bendová

Můj přístup je velmi celostní. Zaměřuji se hlavně na emoce, které, když s nimi špatně zacházíme, způsobují nemoce, na těle i na duchu. Proto ošetřuji také tělo, kranoiosakrální terapií, ale i dalšími …
 Cena za hodinu: od 900 Kč — do 1 200 Kč
Poslední aktualizace: 27.2.2024
Znáte Lenka Bendová? Přihlaste se a přidejte své doporučení.