Středa
17
srpna
Neděle
21
srpna

Festival Radosti ze života 2022

Více než 40 vystupujících
Chcete lépe poznat sami sebe a naplnit svůj život radostí? Objevit svoji vnitřní moudrost a sílu? Dotknout se své duše? Poznat zajímavé inspirativní lidi? Prožít magické dny plné zážitků a dobrodružství, na které budete rádi vzpomínat? Pak právě vám je určena pozvánka na festival Radosti ze života, který může být tím posledním krokem k vnitřní transformaci a naplnění vlastního potenciálu.

Od 17. do 21. srpna 2022 se v krásném prostředí RS Husárna u Orlické přehrady uskuteční již 3. ročník festivalu Radosti ze života. Můžete se těšit na přednášky, zážitkové workshopy, transformační rituály, šamanskou potní chýši, přechod žhavých uhlíků, tanec, hudbu, ženské kruhy, meditace, cvičení, kreativní tvoření, individuální terapie a mnoho dalšího. Program poběží v několika paralelních liniích, takže je opravdu z čeho vybírat.

Na festivalu vystoupí více než 40 účinkujících.

Festival je tvořen vědomě a s otevřeným srdcem. Hlavním organizátorem festivalu je Ing. Tomáš Michal, který již řadu let pořádá transformační kurzy Umění vědomého bytí, tzv. KvanTry, zaměřené na objevování lidského potenciálu, pročištění vnitřních bloků a aktivní tvorbu vlastní reality.

Pojďte si s námi užít léto, radost a dotek nového. Těšíme se na vás!

Do konce ledna probíhá druhá vlna zvýhodněných vstupenek za 2 700 Kč (plná cena 4 790 Kč)

Tomáš Michal a tým Umění vědomého bytí

Více informací najdete na https://www.umenivedomehobyti.cz/festival-radosti-ze-zivota/

Místo konání: RS Husárna, Sobědraž, Kostelec nad Vltavou (u Orlické přehrady)

Datum: 17. - 21. srpna 2022 https://www.umenivedomehobyti.cz/festival-radosti-ze-zivota/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 45 dnů
Cena: 3 900 Kč
Lektor: Více než 40 vystupujících
Místo konání:
RS Husárna, Sobědraž, Kostelec nad Vltavou
Příjemný travnatý areál v čisté přírodě, ze tří stran je obklopen lesy a ze strany čtvrté ho lemuje Orlická přehrada. Ideální pro zábavu i rekreaci. Nejbližší civilizace je 5 km, areál bude rezervovaný celý pro náš festival.
Pořadatel:
Moje jméno je Tomáš Michal, mým darem je propojovat různá učení a tvořit techniky, které pomáhají lidem žít šťastný, svobodný a vědomý život... život v souladu s přáním jejich duše. Kurzy, které pořádám, jsou intenzivní, prožitkové a způsobí ve Vašem životě trvalou změnu. Umění vědomého bytí je velm…

Kontakt: Tomáš Michal
Tel.: +420 777 053 177
Další způsob kontaktu: www.umenivedomehobyti.cz