Pátek
11
října

Šamanská extrakce

Ing. Karel Fuller
S Karlem Fullerem. Na semináři se naučíme extrakci – jednu ze základních šamanských technik jak objevit „nepatřičnou energii“ a způsob jak ji přenést, odstranit či neutralizovat. Posílíme kontakt se svými spojenci a vnitřními silovými zvířaty a učiteli. Projdeme cestou vnitřní transformace skrze šamanské zasvěcení. Budeme hledat spojence z oblasti rostlinné říše. Podnikneme cestu za léčivou energií stromů a naučíme se s nimi spojit. Naučíme se základy léčivé práce s kamennými spojenci – krystaly. Seznámíme se základními šamanskými technikami diagnostiky zdravotních problémů. Provedeme obřad indiánské potní chýše, abychom se očistili a potvrdili tak změny a náš záměr požívat posvátné techniky ke svému léčení a pomoci těm, kteří o to požádají.

Seminář je zejména pro ty, kteří již mají jisté zkušenosti s šamanským cestováním. Pokud si nejste jisti, jestli je pro vás seminář vhodný, obraťte se s důvěrou a vaším dotazem na vedoucího semináře mailem na karel.fuller@seznam.cz.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 24 dnů
Cena: 2950 Kč
Lektor: Ing. Karel Fuller
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská