Úterý
4
července
Neděle
9
července

Setkávat se a žít smysluplně a kreativně

PhDr. Ludmila Chrášťanská, PhDr. Jan Kobylka, Mgr. Pavla Francová-Kovaříková
S psychoterapeutem Dr. J. Kobylkou, nevidomou psycholožkou a vítězkou paralympijských her v běhu P. Francovou-Kovaříkovou, L. Chrášťanskou, a dalším lektorem.
Workshop pro všechny naše "staré příznivce", ale i pro nováčky". Je pro zvídavé duše, pro dobrodruhy, pro ty, kteří rádi zkoušejí nové věci a rádi poslouchají zajímavé příběhy.

Dotkneme se sebepoznání, svých vzorců, rituálů, vlastních hranic, kreativních hříček a jistě nebudou chybět ani silné zážitky. Budeme hledat kořeny toho, jací jsme, kořeny našich strategií, naší touhy po štěstí i tak častých zklamání. Nakreslíme si mapu života, budeme zkoušet kreativní hříčky a "hojit" druhé přikládáním rukou či masáží… osaháme si hranice naší existence: zrození i smrt. Vítáme zvídavé duše, ty, co se rádi společně smějí i společně pláčou. Nebudou chybět ani další silné zážitky: budeme zpívat, tancovat, meditovat a ráno cvičit, běhat, koupat se v rybníce a společně křičet radostí… S Pavlou pohybově taneční program jako cestu k sobě, ke vzpomínkám a zážitkům otisknutým do svého těla, jako nasvícení nálezů a ztrát, jako setkání se svým nitrem. K tomu povídání o tom, jaké to je nevidět a s možností položit i sebedivnější otázku. Její den má název: "Jak vidím, když nevidím..."

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

9.3.2021, 1 hodina, 14:00 – 15:00
Beyond motherhood (konverzace v angličtině) - online
A centrum o.s.
23. – 25.4.2021, 2 dny
Víkend pro chlapy
Janovická louka v Krkonoších
14. – 16.5.2021, 2 dny
Vnitřní dítě, zážitkový seminář
Liberec, Josefinino údolí 103/13
24.7. – 14.8.2021, 21 dnů
Osho Mystická růže s Amar a Sanandou
Osho ShangriLa
Cena: 4100 Kč
Lektor: PhDr. Ludmila Chrášťanská, PhDr. Jan Kobylka, Mgr. Pavla Francová-Kovaříková
Pořadatel:
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská