Sobota
24
července
Sobota
14
srpna

Osho Mystická růže s Amar a Sanandou

Amar, Sananda
MYSTICKÁ RŮŽE V Shangri-le s Amar a Sanandou

Každý rok v létě probíhá v meditačním centru Shangri La Mystická růže.

Tento třítýdenní intenzivní proces, který vytvořil Osho, jedinečným způsobem pojí terapii s meditací. První týden probíhá každý den tříhodinový smích, ve druhém týdnu necháme na povrch vyplavat svůj smutek a dáme prostor slzám. Poslední týden budeme sedět v tiché meditaci.

Znovu můžeme pocítit dlouho zapomenuté štěstí, a spojit se opět s dětskou nevinností, která je uvnitř nás. V takto chráněném prostoru můžeme léčit stará zranění srdce a to nám pomůže v tom, abychom se hlouběji vnořili do ticha a přiblížili se svému bytí.

Náš proces podpoří rozlehlá příroda, která láká k dlouhým procházkám, ke koupání anebo prostě jen k tomu, pobývat v naší velké zahradě. Součástí procesu jsou 1 hodiny pracovních meditací, které nám dají ochutnat život v komunitě. Večery jsou otevřené, každý může přispět svými nápady a návrhy. Dny zahajují a zakončují dynamická meditace a meditace Kundalini.

Cena: 9100 Kč kurz + 13.650 Kč ubytování a strava

Lze přikoupit i ubytování v penzionu Karavanserai za 200,– až 300,– Kč/noc.

http://magazin.maitrea.cz/mysticka-ruze-amar/

Osho:

"The symbol of the Mystic Rose is that if a man takes cares of the seed he is born with, gives it the right soil, gives it the right atmosphere and the right vibrations, moves on a right path where the seed can start growing, then the ultimate growth is symbolized as the mystic rose - when your being blossoms and opens all its petals and releases its beautiful fragrance."

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 měsíce 6 dnů
Cena: 9100
Lektor: Amar, Sananda
Místo konání:
Osho ShangriLa
Meditační centrum Osho ShangriLa hned vedle Karavanserai.
Lažany 49
Štědrá 364 52
Pořadatel:
Karavanserai je nově postavený penziónek v blízkosti Osho meditačního centra Shangri La v České republice. Jako poslední dům v malé vesnici má výhled široko do kraje, na kopce, jezera a lesy.

Kontakt: Amar
Tel.: 721127945