?
-----

ASTROŠKOLA - online kurzy astrologie

Jarka Olžbutová
Online kurzy astrologie jako samostudium z vašich domovů.

Do všech tří semestrů se samostudiem  můžete vstoupit kdykoliv.

Pokud jste začátečník, doporučuji začít od základů a přihlásit se do prvního semestru. Pokud máte již zkušenosti s horoskopy a chtěli byste si vaše znalosti ujasnit, “naskočte” hned do druhého semestru. Pokud si chcete rozšířit svůj výklad a znalosti, přihlaste se do třetího semestru.

1.semestr
Do prvního semestru se můžete přihlásit bez jakéhokoliv předchozího astrologického vzdělání. Zde se naučíte úplné základy, astrologické pojmy, význam znamení, domů, planet, živlů, aj.
2.semestr
Ve druhém semestru je předpokladem, že znáte základní astrologické pojmy, znamení, domy, planety. Zde se zaměříme na planetární konfigurace, aspekty velké i malé, a budeme kombinovat význam planet ve znameních a domech.
3. semestr
Zde je potřeba již znát základ výkladu horoskopu. Doplníme k němu karmické ukazatele v horoskopech. Vysvětlíme si význam karmy, Černé Luny, Měsíčních uzlů, Chirona, Saturna aj.

Každý semestr obsahuje dvanáct lekcí s texty a video a audio nahrávkami a s jednoduchými úkoly pro procvičení a dvě lekce shrnující učení. Každý týden dostanete jednu lekci. Výuka je proložena různými příklady z praxe, důraz zaměřuji na rozvoj astrologické intuice a pochopení práce s horoskopem.

Povedu vás postupně, a tím se velmi obsáhlá astrologie stane pro vás pochopitelnou a srozumitelnou. Moje výuka je vedena hlavně tak, aby vám pomohla v běžném životě. vše se dozvíte na stránkách:
​​​​​​​jarkaolzbutova.cz/astroskola/
Cena:
Lektor: Jarka Olžbutová
Pořadatel:
Pořádám kurzy a semináře se zaměřením na vnitřní růst. Mám letité zkušenosti s prací s energiemi, meditacemi, rodinnými konstelacemi a astrologií. Setkat se můžeme nejen na kurzech, ale i při osobních konzultacích.

Kontakt: Jaroslava Olžbutová
Tel.: 774242536