Pátek
23
listopadu
Neděle
25
listopadu

Šamanské, tranzovní a vizionářské tance

Karel Fuller a Ludmila Chrášťanská
Tranz, extáze, šamanské vědomí, rozšířené vědomí - to jsou mosty, přes které můžeme přejít z našeho světa na druhou stranu - do nekaždodenní skutečnosti. Přináší nám dar v podobě vize, síly, léčení a očištění. Inspirují nás a pomáhají nám najít směr v našem životě.
Těchto stavů je možné dosáhnout pomocí speciálních technik při práci se zvukem (šamanské cestování, buben, zpěv), silovými rostlinami, hlubokou meditací nebo holotropním dýcháním.
Nebo také formou vizionářských a tranzovních tanců.
Na tomto zážitkovém semináři si vyzkoušíme několik technik šamanských a posvátných tanců, které nám umožní zažít zkušenost s vizemi a pracovat s nimi.

Tyto posvátné rituály se obrací zejména k síle a pomoci od našich předků. Pochopíme jejich význam a naučíme se využít jejich léčebný potenciál pro náš život. Budeme tvořit společně, ale bude čas i na individuální práci.

"Tanec duchů, tanec duše, zikr - rozpomenutí se na svou esenci, Tanec síly". To jsou jen některé z názvů tanců, které se naučíme a zažijeme jejich sílu a moc měnit k lepšímu naši realitu pozitivní kvantovou změnou.

Pozn.: Pro účast není nutná žádná pohybová či taneční průprava nebo zkušenost. Tance jsou jednoduché a zvládnou i jedinci, kteří si myslí, že nejsou pohybově nadaní.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

7.8.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Biodanza - Tanec života, Jednodenní seminář: SEXUALITA - VÁŠEŇ & SMYSLNOST
Studio ITAKA, Korunní 35, Praha 2
29.7.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
7.8.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:00
Biodanza - Tanec života, Jednodenní seminář: SEXUALITA - VÁŠEŇ & SMYSLNOST
Studio ITAKA, Korunní 35, Praha 2
18. – 22.8.2021, 5 dnů
Festival Radosti ze života 2021
Ekocentrum Loutí, Rabyně
21. – 28.8.2021, 7 dnů
JÓGOVÝ TÝDEN v JIZERKÁCH s Alenou Vejříkovou
Bedřichov, Resort UKO
Cena: 2800 Kč
Lektor: Karel Fuller a Ludmila Chrášťanská
Pořadatel:
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská