Čtvrtek
12
září

Tance a Soulwork na křídlech

Murshida Mariam Baker a Rahmana Dziubany
Práce s našimi vnitřními částmi a tance univerzálního míru. Vytváření osobního míru a míru na celé planetě s Murshidou Mariam Baker / USA a Rahmanou Dziubany / Německo.

Soulwork na křídlech je zvláštní přístup k Sufi soulworku s využitím kreativních prvků. Soulwork přináší soucítění a spolupráci všech našich vnitřních částí, naší vnitřní rodiny, abychom mohli zažít skutečnou jednotu. Zažijeme také Tance univerzálního míru, meditace, tvůrčí procesy, vyprávění příběhů. Mariam a Rahmana vytváří originální program na místě podle potřeb skupiny.

Rahmana a Mariam jsou už dávné přítelkyně a společnice, které cestují se Sufi soulworkem na různá místa na světě a používají tvůrčí výraz a umění jako prostředku k objevení potenciálních a skrytých pokladů. Jsou nadšeny, že přijedou do Nesměně a do Prahy oslavit život, dobré společenství a možnosti léčení. Ludmila se těší na tuto akci, protože je také nadšenou absolventkou tréninku Soulworku u Mariam a facilitátorkou skupinového i osobního Soulworku, který jí osobně přinesl hodně sebepoznání a Mariam velmi oceňuje.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Vybrané akce:

16. – 19.4.2020, 3 dny
Trénink v tancích univerzálního míru - Spiritualita stvoření
Nesměň u Českých Budějovic
12.3.2020, 2 hodiny, 18:00 – 20:00
Co ŘEKNEŠ, ZMĚNÍ tvůj SVĚT
Praha 7 - Letná, Korunovační 7
13. – 15.3.2020, 2 dny
Výcvik poradenských a terapeutických dovedností v Praze
Praha, Vršovické náměstí
21.3.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Rodinné konstelace - s vůní jara
Rybalka
4.4.2020, 8 hodin, 10:30 – 18:00
Systemické konstelace
Starokošířská 9, Praha 5
Cena: 4050 Kč
Lektor: Murshida Mariam Baker a Rahmana Dziubany
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská