Čtvrtek
12
září

Tance a Soulwork na křídlech

Murshida Mariam Baker a Rahmana Dziubany
Práce s našimi vnitřními částmi a tance univerzálního míru. Vytváření osobního míru a míru na celé planetě s Murshidou Mariam Baker / USA a Rahmanou Dziubany / Německo.

Soulwork na křídlech je zvláštní přístup k Sufi soulworku s využitím kreativních prvků. Soulwork přináší soucítění a spolupráci všech našich vnitřních částí, naší vnitřní rodiny, abychom mohli zažít skutečnou jednotu. Zažijeme také Tance univerzálního míru, meditace, tvůrčí procesy, vyprávění příběhů. Mariam a Rahmana vytváří originální program na místě podle potřeb skupiny.

Rahmana a Mariam jsou už dávné přítelkyně a společnice, které cestují se Sufi soulworkem na různá místa na světě a používají tvůrčí výraz a umění jako prostředku k objevení potenciálních a skrytých pokladů. Jsou nadšeny, že přijedou do Nesměně a do Prahy oslavit život, dobré společenství a možnosti léčení. Ludmila se těší na tuto akci, protože je také nadšenou absolventkou tréninku Soulworku u Mariam a facilitátorkou skupinového i osobního Soulworku, který jí osobně přinesl hodně sebepoznání a Mariam velmi oceňuje.

Více informací na www.centrum-nesmen.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 1 měsíc 24 dnů
Cena: 4050 Kč
Lektor: Murshida Mariam Baker a Rahmana Dziubany
Pořadatel: Centrum Nesměň
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská