Čtvrtek
25
března
Neděle
28
března

Esence Bohyně - Odhalení bohyně

Vasudha a Divya
Jak se cítíme jako o ženy, má zásadní význam pro naše naplnění ve vztazích a v životě jako celku. Když plyneme v naší vrozené povaze lásky a soucitu, objevujeme obrovský, neustále tekoucí zdroj ženské síly, krásy a odolnosti.

Zveme vás na první část tantrického semináře Esence Bohyně sestaveného osvícenou tantrickou učitelkou Ma Ananda Saritou.

V této části se budeme věnovat lásce ženské pohodě, zdraví a kráse. Objevíme vzorce, které nám brání naplno prožívat lásku a odhalíme je jako “závoje”, abychom se mohly uvolnit do lásky a naplnit s ní samy sebe, vše co děláme a čím se obklopujeme. Tím k sobě začneme přitahovat lásku od svého okolí. Projdeme také rituálem pro přepsání Tvého nastavení vnitřní krásy a probuzení Tvé vnitřní a vnější bohyně v celé její kráse.

Cena semináře je 5 000 Kč, ubytování s vegetariánskou stravou 3 300 Kč.

Podrobnosti a přihlašování na akci je možné na https://www.esence-bohyne.cz/kurzy/odhaleni-bohyne

Vybrané akce:

13. – 16.5.2021, 3 dny
Esence Bohyně - Sexuální a emocionální naplnění
Dvůr Svatá Maří
22.4.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
6.5.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí a Břetislavem Báťkem
V pohodlí vašeho domova
Datum není stanovené
Masáže dětí a kojenců - online kurz
Online
Cena: 5000
Lektor: Vasudha a Divya
Místo konání:
Dvůr Svatá Maří
Seminář se koná v nově vybudovaném centru Dvůr Svatá Maří, které stojí na samotě na samém okraji Šumavy s výhledem na Boubín a krásné údolí. Centrum se nachází uprostřed vlastních luk a lesů na samotě.

Ubytovány budete na tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě meditárny, společenské místnosti a velkého prostoru venku je v centru také wellness.
Pořadatel:
Esence bohyně je čtyřdílný tantrický seminář pro ženy, který Ti pomůže objevit a posílit Tvůj potenciál a spojit se s Tvojí silou v důležitých oblastech Tvého života.

Budeme se věnovat lásce a soucitu, kráse a zdraví, sexualitě a emocím, intuici a léčitelským schopnostem a spiritualitě, jednotli…

Kontakt: Vasudha
Tel.: 6082153149