Čtvrtek
13
května
Neděle
16
května

Esence Bohyně - Sexuální a emocionální naplnění

Vasudha a Divya
Emoční tekutost je klíčem k sexuálnímu naplnění a orgasmické extáze pro ženy. Zdravá sexualita má zásadní význam pro radostný a naplněný život ženy. Přijďte a objevte obrovský orgasmický potenciál skrytý ve vašich genitáliích, lůně, prsou, hlasu a vrozené touze po intimitě a lásce. Celé tělo ženy je nástrojem potěšení a radosti.

Zveme vás na druhou část tantrického semináře Esence Bohyně sestaveného osvícenou tantrickou učitelkou Ma Ananda Saritou.

Když jsme se uvolnili do naší vrozené schopnosti lásky a soucitu v modulu 1, objevili jsme ohromný, stále plynoucí zdroj ženské síly. S tímto základem se nyní můžeme otevřít emocionálnímu toku a důvěřovat mu a plně se zapojit do naší tvůrčí hojnosti a sexuální extáze.

Cena semináře je 5 000 Kč, ubytování s vegetariánskou stravou 3 300 Kč.

Podrobnosti a přihlašování na akci je možné na https://www.esence-bohyne.cz/kurzy/posvatna-sexualita

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 10 hodin
Cena: 5000
Lektor: Vasudha a Divya
Místo konání:
Dvůr Svatá Maří
Seminář se koná v nově vybudovaném centru Dvůr Svatá Maří, které stojí na samotě na samém okraji Šumavy s výhledem na Boubín a krásné údolí. Centrum se nachází uprostřed vlastních luk a lesů na samotě.

Ubytovány budete na tří až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě meditárny, společenské místnosti a velkého prostoru venku je v centru také wellness.
Pořadatel:
Esence bohyně je čtyřdílný tantrický seminář pro ženy, který Ti pomůže objevit a posílit Tvůj potenciál a spojit se s Tvojí silou v důležitých oblastech Tvého života.

Budeme se věnovat lásce a soucitu, kráse a zdraví, sexualitě a emocím, intuici a léčitelským schopnostem a spiritualitě, jednotli…

Kontakt: Vasudha
Tel.: 6082153149