Sobota
20
října

Umění submise a odevzdání se

Ing. Jana Goetzová
Touha odevzdat se pochází z hlubokého duchovního zdroje, toužíme dát sami sebe něčemu mocnějšímu než jsme my, něčemu, co nás přesahuje. V momentě spojení se s partnerem se stáváme něčím větším, proto také touha po rozšíření skrze sexualitu. Tantrici kultivují tento přístup být součástí vesmíru, oceánu života. Oddělení mezi Já a tím druhým je iluze. Moderní fyzika objevuje to samé – všichni jsme součástí jednoho pole.

Na tomto workshopu se podíváme na odevzdání a submisi jako na meditativní zkušenost, která nás obrací k sobě do našeho nitra k nejhlubším přáním a touhám, dotýká se stejně naší zranitelnosti jako naší síly, rozšiřuje náš potenciál a schopnost vstupovat do sféry bytí, ve které mizí veškerá dualita a oddělenost a my se stáváme součástí všeho kolem nás.

Prozkoumáme rozdíl mezi „odevzdáním se" a „podřízením se" a dotkneme se zkušenosti, kdy právě v rukách někoho, kdo nás ovládá či znehybní, přichází pocit síly, svobody a rozšíření. I díky uvědomění si naší energetické podstaty – toho, že nejsme jenom tělo, s kterým se většinou identifikujeme, ale mnohem více..

Poznáme, že skutečné odevzdání se nevychází z pocitu malosti či nízkého sebevědomí, ale naopak – z vnitřní síly a schopnosti vědomě pustit svůj sebeobraz a dovolit si být vším, čím chci být. Navyše to může být taky vzrušující a naplňujíci zkušenost. Vědomé hraní si s mocí a bezmocí je velice léčivé a transformační, to však na tomto workshopu poznáte sami!

Workshop je určen pro: ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, začátečníky i pokročilé
Podmínky účasti: přihlášení se emailem, uvedení celého jména a mobilu
Cena: 2.100,- pro jednotlivce, 4.000,- pro páry
(1.100,-/jednotlivec nebo 2.000,-/pár záloha dopředu + doplatek na místě)
Možnost přespání: v centru na matraci 200,-/osoba/noc
Přihlášky: Info@VedomeBDSM.cz (tel. 776 026 766)
Včasná rezervace nutná, počet míst je omezen!

Aktuální workshopy PRAHA 1, studio Karlovka, Karlova 25:

7.-9.12. Tantrická dominance
31.12. 6.Silvestrovská Tantrická Dance-Play-Party!

Vybrané akce:

15. – 17.2.2019, 2 dny
Škola submise
Centrum Loreto, Štorchova 5, Praha 8
14.4.2019, 10 hodin, 10:00 – 20:00
Emoční fitness CZ - celodenní
Move Studio 123
Cena: 2100
Lektor: Ing. Jana Goetzová
Místo konání:
Karlovka, Karlova 25
Pořadatel: Jana Goetzová
První lektorka a organizátorka prožitkových osobnostně-rozvojových workshopů v ČR se zaměřením na témata vědomé a kreativní sexuality využívající kombinaci elementů Tantry a BDSM (BDDSSM = bondage-discipline-dominance-submission-sadism-masochism), zakladatelka konceptu „Vědomé BDSM” v ČR. Oba světy …

Kontakt: Ing. Jana Goetzová
Tel.: 776 026 766