Sobota
18
září
Sobota
25
září

Tantrická dovolená v Toskánsku

Manguri a Jana Goetzová
Pojeďte s námi strávit květnový týden v kraji fascinujicí historie, malebné krajiny, slavných (nejen) renezančních umělců, nádherných měst, znamenitého vína a lahodného jídla. Do čtyři sta let staré, příjemně zrekonstruované, vily v zahradě obklopené vinicemi.
Program: tantrické a meditační techniky vhodné pro páry i jednotlivce, masáže, práce nejen se sexuální energií, sdílení, vzrušení, zábava i pohled do nitra. 5 hodin denně dopoledne po ránu a večer, přes den volno na výlety po okolí či na relaxaci v přírodě nebo u bazénu.
Zajímavá místa v okolí/tipy na výlety: Siena, Florencie, Pisa, Grosseto, Assisi, lázně Bagni San Filippo a další termální prameny v okolí, vinařská oblast Chianti, Tyrhenské moře (cca 70 km) a krásné kopce v okolí...

Místo: Villa Gaia, Seggiano, Toskánsko, Itálie.
Termín: 18.-25.9.2021.
Cena: na osobu 19 900,- Kč, pár (muž+žena) 37.900 ,-
Cena zahrnuje: lektorné, ubytování a vegetariánskou polopenzi (snídaně a večeře).
Ubytování: 2-3 lůžkové pokoje ve vile, sociální zařízení pro každý pokoj nebo sdílené pro dva pokoje. Možno používat jednu ze 2 kuchyněk na přípravu vlastního jídla.
Doprava: vlastní, nejlépe autem (protože auto se bude na místě hodit), pomáháme s organizací spolujízdy, Vila Gaia je samostaný dům na kopci, do nejbližší vesničky (Seggiano) je to skoro 4 km.
Alternativa letecká doprava - nejbližší letiště: Florencie, Pisa, Bologna, Řím. Ryanair létá z Prahy přímo do Bologni, Pisy i Říma. Případně můžete použít vyhledávač azair.
Lektoři: Manguri a Jana Goetzová.
Přihlášky a informace: Ola Koubská, tantra.institut.ltd@gmail.com, telefon: +420 603 427 234
Informace potřebné k přihlášení: Jméno, příjmení, e-mailová adresa, číslo telefonu.
Informace: http://institut.tantra.cz/kurzy-tantry.html#holiday

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 1 měsíc 24 dnů
Cena: 19900
Lektor: Manguri a Jana Goetzová
Místo konání:
Villa Gaia, Seggiano, Toskánsko, Itálie
Pořadatel:
První lektorka a organizátorka prožitkových osobnostně-rozvojových workshopů v ČR (a jedna z prvních v Evropě) se zaměřením na témata vědomé a kreativní sexuality využívající kombinaci elementů Tantry a BDSM, zakladatelka konceptu „Vědomé BDSM” v ČR. Oba světy prozkoumává víc než 15 let a nachází v …

Kontakt: Ing. Jana Goetzová
Tel.: 776 026 766