?
-----

Access Energetic Facelift™ sezení

Dagmar Jachková
Co je “Access Energetic Facelift™ ”?

Access Energetic Facelift™ je tělesný proces který přepisuje budoucnost stárnutí, omlazuje obličej, odvrací stárnutí buněk v celém systému a má tedy vliv jak na obličej, tak na celé fyzické tělo.
Tato technika také napomáhá k přetvoření sebehodnocení a může skrze téma krásy a vlastního posuzování mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života.
Jemným dotekem na specifických místech obličeje a hlavy do těla se stimuluje proudění a nastartování energií, které tělo přijímá. Je to, jako by najednou ten, kdo má obrovskou žízeň, dostal konečně napít. Tělo i obličej si tento proces užívá plnými doušky, je totiž velmi vyživující a občerstvující.
Seznamte se: Access Energetic Facelift™

Jde o tělový proces, kdy se pomocí doteku rukou spouští energetický Facelift , který nejen že omlazuje obličej a přepisuje budoucnost stárnutí, ale stejně tak má vliv i na fyzické tělo a orgány.
Je to hloubková metoda, podobná terapii Access Bars®, jen se zde pracuje s jiným typem energií. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale z mých zkušeností na lidech vidím jiný výraz v očích i ve tváři, celkově jiné vyzařování a klid.
Při této terapii si tedy dopřáváte relaxaci na lehátku a nemusíte nic dělat, jen přijímat jemné doteky terapeuta v oblasti horní části těla, na hlavě a obličeji, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.
Terapie trvá okolo 1,5 hod, objednat se můžete na tel.: 776 720 051. Těším se na další rozzářené oči.
Postoje, které máme vůči stárnutí, rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, se promítají do těla, jeho vyzařování a fungování. Odbouráním bloků v těchto oblastech můžeme lépe své tělo přijmout, ztotožnit se s ním a změnit tak jeho nevyhovující nastavení.
Mezi nejčastěji pociťované účinky patří:

- zvýšený pocit míru a klidu
- příjemný pocit na těle
- elastičtější a rozzářenější pleť
- rozzářenější a větší oči
- u někoho se projeví i ostřejší vidění, vidí jasnější barvy

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 1.800 Kč
Lektor: Dagmar Jachková
Místo konání:
Výstavní 169/20, Praha 11
Prostor za hranice reality
Adresa: Praha, Výstavní 169/20, Praha 11 Háje
(nejbližší zastávka autobusu č. 203 je Wagnerova, nebo pěšky cca 6 min od metra Háje)
Pořadatel:

Kontakt: Dagmar Jachková
Tel.: 776 720 051
Další způsob kontaktu: dasa@zahranicereality.cz