?
-----

Sezení Access Bars®

Dagmar Jachková
S čím pomáhá metoda Access Bars?
Terapie Access Bars® působí na různé oblasti našeho života. Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni. Může pomoci s odstraněním bolestí různých částí těla včetně migrén a nastartovává samoléčebné procesy v těle včetně omezení alergií, astma či ekzémů. Uvolňuje stres a napětí, snižuje hyperaktivitu u dětí, odbourává únavu, vyčerpanost a posiluje životní energii. Pomáhá s odstraněním psychických problémů, jako jsou deprese, úzkosti, strachy či fobie.
Terapeut se během ošetření dotýká konkrétních bodů na hlavě. Každý z těchto bodů ovlivňuje příslušnou oblast života. Cílem je odblokovat příslušné energetické dráhy.

Jak dlouho trvá účinek Access Bars® masáže?
Pokud absolvujete sezení Access Bars®, vaše energetické dráhy neustále pokračují v uvolňování zablokované energie, výsledek je tedy trvalý. Pokaždé, když potom masáž zopakujete, efekt se stává dynamičtější. Obvykle se doporučuje absolvovat 3 terapeutická sezení.

Kdy a kde se mohu zúčastnit kurzu nebo terapie?
Terapie i kurzy probíhají v Praze. Aktuální termíny kurzů Access Bars® najdete na stránce s plánovanými akcemi zde: https://zahranicereality.cz/events/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 1.700 Kč
Lektor: Dagmar Jachková
Místo konání:
Výstavní 169/20, Praha 11
Prostor za hranice reality
Adresa: Praha, Výstavní 169/20, Praha 11 Háje
(nejbližší zastávka autobusu č. 203 je Wagnerova, nebo pěšky cca 6 min od metra Háje)
Pořadatel:

Kontakt: Dagmar Jachková
Tel.: 776 720 051
Další způsob kontaktu: dasa@zahranicereality.cz