Úterý
15
srpna
Neděle
20
srpna

SKUPINOVÝ TERAPEUTICKÝ TRÉNINK

Igor Samotný
Unikátní trénink vhodný pro lektory, cvičitelky, terapeutky, pro lidi, kteří chtějí žít vědomě. Pomocí technik, meditací, prožitkových programů a rolového tréninku budeme posilovat životní sílu a vědomí.
Dnešní doba je plná chaosu, nejistot, neschopností za sebe rozhodovat. Lidé nevědí, co chtějí, jaké mají potřeby a jak tyto potřeby uspokojit, ztrácejí se v čase a prostoru a ve smyslu života.
Budeme se učit, jak komplikace zjednodušit, jak v chaosu najít řád, jak ve slabosti nalézat zdroje síly, jak z nevědomí uskutečnit vědomí.
Budeme se učit, jak z prohry vytvořit vítězství.
Každá lidská situace se může posouvat, každý problém může mít nová hlediska.
Podstatou tréninku je umění porozumět vlastním chybám, iluzím, přehnaným předpokladům. Podstatou tréninku je umění hledat autentičnost, pravdivost.
Účastníci budou vedeni k tomu, aby z vysněného cíle, z nehmotné touhy a představy uměli stvořit hmatatelnou skutečnost, z fikce realitu.
Součástí bude trénink a metodika Oshových katarzních meditací.
Program
Individuální trénink, trénink centrování osobnosti, trénink jednoduché a věcné mysli, metodika vedení katarzní terapie, práce s harou, hara masáže, Oshovy katarzní meditace, metodika vedení Dynamické meditace, Kundalini, No-mind, metodika vedení katarzních technik.
Metodika a licence pro meditační techniky Igora Samotného:
Dynamic Classic (Dynamická meditace) - ranní katarzní meditace vhodná k detoxikaci mysli a těla, léčení emočních zranění s novou naladěnou hudbou, která má muzikoterapeutickým účinek a pomáhá odstranit automatizaci mysli. Mysl soudobého člověka blokuje účinek tím, že z prvního účinku udělá zvyk, automat a vytvoří dojem, že je vše hotovo. Hudba Igora účinně tomuto brání a pomáhá člověku se do meditace ponořit.
Kundalini Classic (Kundalini) - hluboká, jemná meditace, která zceluje mysl a tělo člověka, jemně povzbuzuje Kundalini meditaci, podporuje intimitu a intimní vnímání života. Hudba Igora přináší navíc podporu celistvosti, uvolnění a osvobození první čakry, která je u dnešního člověka zřejmě nejvíce zatížená. Dále prohlubuje vztah k sobě, lásku k sobě a poznání svých potřeb. Hudba vznikla začátkem minulého roku a získala si mnoho příznivců.
Nadabrahma Classic (Nadabrahma) - meditace působící v oblasti centrování a zakořenění, zaměřená tělesně na břicho a duševně na vědomí. S hudbou Igora získává nový rozměr a hlubší účinek.
Igor pracuje s Oshovými meditacemi už několik desítek let, byl trénován v Indii a udělal je známými v našich zemích. Organizoval festivaly a tréninky se zaměřením na Oshovy meditace. Má nejdelší a největší praxi s těmito technikami u nás.
Kundalini Orgasmic - unikátní technika práce s Kundalini energií, využívající pochopení směru a prostoru Kundalini energie. Technika má hluboký účinek do prožitku s orgasmickými stavy. Igorova meditace, která již má své zapálené nadšence, kteří zažili účinek a poznali v sobě nový stav.
Ladění - nádherná Igorova tantrická meditace, která sblíží na všech úrovních muže a ženu a naladí je na milování. Technika se používá i pro jednotlivce a pro objevování vztahu k sobě.
Laskání - další nádherná Igorova tantrická meditace, která rozmazlí člověka a uvede jej do laskavého stavu vhodná pro pár a jednotlivce.
Relaxace Radharání - meditace a relaxace pro klidnou mysl, pro masáž rukou, krku a hlavy a pro spontánní meditační tanec.
Relaxace Krišna - meditace a relaxace pro pocit smyslné blaženosti, pro rozvoj umělecké tvořivosti, pro euforické a senzuální masáže.
Relaxace Sarasvatí - meditace a relaxace pro zkrášlování, detoxikaci a ozdravění orgánů, pro masáž nohou a pro spontánní tanec.
Relaxace Gájatrí - meditace a relaxace pro centrování a zakořenění člověka, pro masáž břicha a pánve a pro výtvarné vyjádření.
Relaxace Párvatí - meditace a relaxace pro oživení a povzbuzení člověka, pro masáž zad, páteře a krku a pro zážitek blaženosti.
Relaxace Šiva - pro pocit hlubokého uspokojení a radosti ze života, pro rozvoj intimní tvořivosti a pro euforické senzuální masáže.

Využijte Igorovy vhledy a jeho talent v oblastí lektorování, porozumění člověku, práce s talentem, práce s uměním a hudbou zvláště.
Získejte autorskou licenci pro terapeutické používání a pro práci se skupinou.

Příspěvek (zahrnuje program,ubytování,stravu): 11.980 Kč/ 455 EUR

Záloha: 2.000 Kč/ 79 EUR

Quick sleva - při úhradě celého kurzovného do 30.4.2017 je cena 9.980 Kč/ 379 EUR

Místo konání: Meditační centrum Lažánky, Lažánky 133, 664 71 Veverská Bitýška

Přihlášky: http://sugama.cz/seminare-tantra-tantrajoga-joga-osho/katarzni-techniky-a-skupinovy-terapeuticky-trenink-2017/

Kontakt: info@sugama.cz, 608 708 996, www.sugama.cz, www.tantra-joga.cz

Vybrané akce:

28. – 30.1.2022, 2 dny
Úvodní víkend body-psychoterapie
Centrum LeVITAs, Minoritská 10, Brno
5.3. – 4.12.2022, 8 měsíců 28 dnů
Tréning Upřímnosti
Brno
22.1.2022 – 22.1.2023, 12 měsíců
Roční online kurz designu ekozahrady a rodového statku - od ledna 2022.
https://kurzy.ekozahrady.online
22.1. – 10.12.2022, 10 měsíců 18 dnů
Zahájení nového ročníku studiaa Moderní astrologie
u vás doma
26. – 30.1.2022, 4 dny
Život a vzestup po úrovních vědomí (ochutnávka kvantrického výcviku)
Kubasova Chalupa, Sudislav nad Orlicí
27.1.2022, 3 hodiny, 17:30 – 20:30
Konstelace s Katkou Zachovou v Hradci Králové
Klid na Křižovatce, Resslova 600, Hradec Králové
29. – 30.1.2022, 2 dny
Kurz masáže lávovými kameny
Institut RM na Statku Bernard
Cena: 11.980 Kč/ 455 EUR V příspěvku je strava, přespání a program.
Lektor: Igor Samotný
Místo konání:
Meditační centrum Lažánky
Lažánky 133, 664 71 Veverská Bítýška, okres Brno-venkov
Pořadatel:
www.mohendzodaro.eu
www.mohendzodaro.cz

Kontakt: Samotný Igor
Tel.: 00420 608 708 996