Středa
15
dubna
Neděle
19
dubna

Probuzené Mužství. Modul 1: Mistrovství sexuality

Swami Anahata
Tento třídílný výcvik je určen pro muže, kteří se navzájem chtějí podpořit a být silní, citliví, autentičtí a expanzivní. Výsledkem je, že jsme my muži schopni sdílet své nejhlubší dary s ostatními muži, ženami i světem.
Během tohoto tréninku sdílíme techniky a cesty, kterými pěstovat svou pozornost, uzemnění, sexualní mistrovství, což nám dává důvěru v sebe i ostatní a také citlivost. Sdílíme své zkušenosti, jaké je to v současnosti být mužem, a to zejména co se týče sexu, práce, peněz a vztahů. Skrze učení Tantry nově prožíváme všechny aspekty života.
Během tréninku a po jeho skončení se naučíme techniky a nástroje, jak své osobní probuzení integrovat do svého života. Staneme se součástí vědomého mezinárodního společenství, které sdílí, vytváří a oslavuje nové mužství.
Každý modul, každý pětidenní trénink je sám o sobě celistvý, takže je možno se ho zúčastnit samostatně nebo napřeskáčku. Pokud však chcete dosáhnout nejvyšších výsledků, velmi doporučujeme se výcviku zúčastnit v předepsaném pořadí od 1ky do 3ky.

Modul 1
Mistrovství sexuality
15-19. duben 2020
Na tomto semináři budeme objevovat své napojení na sexualitu, uzemnění, peníze a svou divokou erotickou stránku. Pravdou je, že příroda nás muže obdařila 3x silnější sexuální touhou. Celý náš mozek zaplavují hormony, které nás nutí milovat se často a pravidelně a hledat v sexu sílu a posilnění.

Kolika z nás se dostalo vzdělání a mistrovství v umění se milovat? Souhra našich nejbazálnějších vitálních energií, které říkám sex, nemá ve vzdělávání moc místa. To plodí v mužích nevědomost, proto jsou ztracení, zmatení a zbaveni své síly.
V tomto modulu se ponoříme do tantrických a taoistických praktik, abychom mohli dýchat, pohybovat a probouzet svou sexuální energii. Jakmile se tato energie Kundalini probudí, učíme se ji usměrnit a posouvat naším středovým kanálem, skrze systém čaker.

Když už plynete a proudíte systémem čaker a kundalini energií, poprvé poznáte extázi milování. Stává se z vás multiorgasmický muž, který proplouvá jako na horské dráze vrcholky i dolinami milování, který vydrží v posteli dlouhé hodiny.

Budeme probírat i techniky, kterými vyléčit nebo předejít problémům se sexuálním zdravím, jako jsou předčasná ejakulace, erektilní dysfunkce nebo závislost na pornografii.

* Swami Anahata je současný tantrický mistr. Svým žákům přináší fúzi východního mysticismu a západního vědeckého výzkumu. Jeho metody jsou jednoduché, celostní a ve světě tantry unikátní. Vytvořil výcvik Probuzené mužství po více než 20 letech zkušeností ve světě mužů.

Jelikož vyrůstal v malém městečku v ïndii v nevzdělané rodině, vedl svou životní pouť mnoha proudy spirituality. Do tohoto výcviku vložil své milující srdce, svou vášeň a přítomnost a zve tě, ať se přidáš na cestu s ním.

* Poplatky za stravu a ubytování
5 dní a 4 noci - plná penze a sdílené ubikace
€110 za modul 1 a 2, €115 za modul 3
Prosím mějte na paměti, že poplatky za jídlo a ubytování je nutno zaplatit hotově a to v Kč při příjezdu.

Vybrané akce:

8. – 10.10.2021, 2 dny
Trénink - Rodinné konstelace, pohyby Duše a osobní růst
Liberec, Josefinino údolí 103/13
Cena: 330€ / modul nebo 825€ celý trénink + strava a ubytování
Lektor: Swami Anahata
Místo konání:
Skalka 22 - centrum osobního rozvoje, Skalka u Doks
Centrum osobního rozvoje Skalka 22 leží v krásném Máchově kraji poblíž Máchova Jezera. Místo je obklopeno krásnou přírodou, kde si budete moci “dobít baterie”. Autem je to cca 1,5 h z Prahy. Z autobusového nádraží v Holešovicích jezdí spoj.