Pátek
13
října
Neděle
15
října

Úvodní víkend body - psychoterapie

MUDr. Tomáš Morcinek
Pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet možnosti body-psychoterapie sami na sobě. V kurzu se seznámíte se základními principy body-psychoterapie sebezkušenostním způsobem, což znamená, že o teorii nebudeme moc povídat, ale budete dělat různá cvičení, na kterých si teoretické principy zažijete sami na sobě. Bude to tedy praktická cesta do vlastního nitra a do těla.

Na kurzu se dotkneme základní práce s dotekem, zažijete, co je to vegetoterapie, vyzkoušíte si biodynamickou masáž zaměřenou na energetické přeladění organismu (pracuje se přes oblečení), ochutnáte základní přístup body-psychoterapie k verbální práci, kdy nabízíme klientovi, aby opustil mluvení a rozebírání situace "z hlavy" a zaměřil se na vnímání tělesných pocitů a hledáíní odpovědi ve svém nitru (tedy v těle).

Kurz je určen všem zájemcům, není třeba mít žádné předchozí zkušenosti.

Seminář vychází především z principů biodynamické psychoterapie a psychologie (směr psychoterapie zaměřené na tělo, který založila norská psycholožka Gerda Boyesen).

Více k obsahu kurzu naleznete zde: http://www.vycviky.cz/bodyterapie-psychoterapie-zamerena-telo/kurz/uvodni-praha-brno-olomouc

Vybrané akce:

19.4.2021, 8 hodin, 10:00 – 18:30
Certifikovaný kurz Access Bars - Praha
Výstavní 169/20, Praha 11
22.4.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
6.5.2021, 19:00 – 19:45
Energetické léčení na dálku se Svatou trojicí a Břetislavem Báťkem
V pohodlí vašeho domova
Datum není stanovené
Masáže dětí a kojenců - online kurz
Online
Cena: Cena je 2.100 Kč splatná ve dvou splátkách
Lektor: MUDr. Tomáš Morcinek
Místo konání:
DDM Slezská
Pořadatel:
Kurzy z oblasti psychoterapie, především body-psychoterapie (psychoterapie zaměřené na tělo), včetně psychoterapeutického výcviku, určené nejen pomáhajícím profesím, ale všem zájemcům o osobní seberozvoj.

Dále podporujeme inovativní přístup Mony Lisy Boyesen ohledně péče o dítě a miminko s názve…

Kontakt: Kateřina Skálová
Tel.: 732133778
Další způsob kontaktu: https://www.vycviky.cz/