Sobota
6
února
Neděle
14
února

Základní kurz Shiatsu

Darja Havelková
Shiatsu je královnou mezi masážními technikami. Spojuje v sobě prvky akupresury, thajské masáže, protahování, přikládání dlaní, harmonizaci zatuhlých a prázdných míst. Ošetření a diagnostika tvoří jeden celek.
Nabízí komunikaci skrze dotek, kontakt s fyzickou, emocionální, mentální i spirituální rovinou.
V dnešní době velmi potřebné.
2 víkendy v Praze 6.- 7.2.a 13.-14.2. 2021 věnujeme výuce a prožitkům dovedností shiatsu. Na tento Základní kurz navazuje 3letý Profesionální výcvik shiatsu, který se otevírá jednou za 2 roky. Letošní začíná 13.3. a je věnován rekonvalescenci těla i duše.
Základní kurz Vám nabízí spoustu technik - vleže na zádech, na boku, na břiše i vsedě. Naučíte se uzemnit, vystředit. Vnímat své tělo. a vnímat hranice druhého.
Jako bonus ucítíte i životní sílu proudící vybranými akupunkturními drahami.
Ranní meditace jsou samozřejmostí.
Těšíme se na vás a je nám ctí, že můžeme kurz shiatsu nabídnout právě teď, v této době.
Na Základní kurz, navazuje Profesionální výcvik, který není podmínkou, pouze možností pro ty, kteří budou chtít se shiatsu a celou škálou souvislostí a možností pokračovat dál.

Darja Shiatsu School provází studenty nepřetržitě od r. 1997. Vznikl unikátní projekt a nejkomplexnější vzdělávání v rámci shiatsu.
Atmosféru kurzů můžete načíst z FB stránky: https://www.facebook.com/DarjaShiatsu či https://www.facebook.com/AQHCZ nebo mrkněte na historické www.shiatsu.cz

Zajíma-li vás shiatsu ve vodě - Watsu a Aquahealing, podívejte se na www.aquahealing.cz

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 13 dnů
Cena: 6 900,-Kč
Lektor: Darja Havelková
Místo konání:
Dojo sei aikido Praha 2
Pořadatel:
Kurzy a terapie japonských masážních technik shiatsu (šiacu) od začátečníků po profesionály. Seznam praktiků shiatsu a dalších způsobů práce s tělem i duší (masáže, fonoforéza, CST, reiki) z celé ČR.
Kurzy a výcviky masáží a léčení ve vodě Aquahealing, Watsu, Vodní tanec, Aqua Cranio.

Kontakt: Darja Havelková
Tel.: 603156708