Pondělí
20
dubna

Pod pokličku firewalkingu - výcvik instruktorů firewalkingu

Pavel Sudík
Tento ojedinělý výcvik vás naučí vést nejžhavější workshopy na světě. Absolvujte tento motivační instruktorský trénink a nabídněte pak svým klientům ty nejpřesvědčivější metafory pro překonání překážek a dosažení úspěchu. Za čtyři dny si osvojíte vše potřebné k uskutečnění vlastního firewalkingu. Vše prakticky a na vlastní kůži. A nejen chůzi po žhavém uhlí. Naučíte se i přerážení desek holou rukou, lámání šípů a ohýbání ocelových prutů vlastním krkem. A mnohem více. Stejně jako naši absolventi předchozích ročníků, kteří pořádají své vlastní workshopy s přechodem žhavého uhlí.
Více informací na http://firewalk.cz/events/pod-poklicku/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 měsíce 25 dnů
Cena: 27.000,- Kč při přihlášení do konce roku 2019, pak 33.000,- Kč.
Lektor: Pavel Sudík
Místo konání:
Institut pro zrychlené učení Hampson
Naše pobytové kurzy se konají stranou od civilizace, v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově – na starém statku, který jsme zrekonstruovali speciálně pro potřeby našeho způsobu velmi intenzivního vzdělávání. Studenti se zde pod jednou střechou učí i jsou ubytováni. V klidném prostředí, jako stvořeném pro intenzivní výuku pořádáme zejména týdenní a třídenní intenzivní pobytové kurzy angličtiny. V nabídce kurzů na Ptýrově najdete i motivační workshopy. Objekt je koncipován pro workshopy s malým počtem účastníků s kompletní péčí. Samozřejmostí je jednolůžkové ubytování s vlastním příslušenstvím a plná penze all inclusive.
Pořadatel: Pavel Sudík (Hampson Institut)
Pavel pomáhá lidem dosáhnout pozitivní životní změny. Při své práci s klienty využívá více než pětadvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče.

Absolvoval akreditovaný výcvik v ericksonovské hypnoterapii, stejně tak jako v neuro-lingvistického progr…

Kontakt: Hampson CS s.r.o.
Tel.: 326732732
Další způsob kontaktu: http://firewalk.cz/