Středa
12
ledna

UMĚNÍ VĚDOMÉ KOMUNIKACE

Eva Schreierová
Milí přátelé,
srdečně vás zvu na pravidelné setkávání v kruhu, kde se budeme zdokonalovat v umění vědomé komunikace. Nově získané dovednosti můžete předávat dál tím, že je budete používat v komunikaci se členy rodiny, přáteli i se širším okolím.
Co nás čeká? Ztišíme se. Zvolíme si téma a za plné pozornosti ostatních si budeme vyprávět příběhy. Nebudeme se přerušovat ani si dávat zpětnou vazbu, pokud si o ni neřekneme. Budeme si zkoušet své vyprávění nepřipravovat dopředu. Budeme říkat to, co nám právě přichází. Ale zároveň nemusíme mluvit vůbec. Tím se budeme postupně zbavovat omezujících zažitých vzorců komunikace a objevovat svou pravou přirozenou podstatu.
Podrobnější informace najdete v knize Cesta poradního kruhu od Jacka Zimmermana a Virginie Coyleové, kde jsem se především inspirovala.
Ráda bych, abychom v příjemném prostoru AVASY vytvořili kruh, ve kterém si budeme užívat vzájemná obohacující dobrodružství v Pravdě.
Eva Schreierová

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Cena: 200 Kč (při finančním limitu 100 Kč nebo zdarma)

Další termíny:

Lektor: Eva Schreierová
Místo konání:
Centrum AVASA
Adresa: Křižíkova 308/19 (cca 170m od metra B/C Florenc), Praha 8 - Karlín

MHD - tram 3,8 z ulice Sokolovská, zastávka Florenc. Směrem k autobusovému nádraží a na křižovatce odbočte doleva, naproti Hudebnímu divadlu Karlín, 2 minuty chůze od metra Florenc
AUTEM
- ze směru od Václavského náměstí sjeďte do ulice Ke Štvanici a pokračujte do ulice Křižíkova
- ze směru od Holešovic sjeďte do ulice Klimentská, pak první odbočkou vlevo do ul. Stárkova a pokračujte rovně, dokud nebudete moci odbočit doleva do ulice Křižíkova
PĚŠKY
- od stanice metra Florenc (B) pokračujte do ulice Křižíkova a pak směrem k železničnímu viaduktu cca 200 m. AVASA je na levé straně

GPS souřadnice
50°5'26.300"N, 14°26'30.304"E
Pořadatel:
UMĚNÍ VĚDOMÉ KOMUNIKACE
Milí přátelé,
srdečně vás zvu na pravidelné středeční setkávání v kruhu. Hlavním záměrem setkávání je spokojenější komunikace doma, v práci, se širším okolím i se sebou samými.
Co nás čeká? Ztišíme se. Zvolíme si téma a za plné pozornosti ostatních si budeme vyprávět příbě…

Kontakt: Eva Schreierová
Tel.: 776119389
Další způsob kontaktu: Centrum AVASA, email: info@avasa.cz, telefon pro registraci: 734384673