Neděle
18
srpna
Pátek
23
srpna

Cesta srdce

Sw. Nishkam
Meditační kemp "Cesta srdce" s Nishkamem. Pomocí aktivních meditačních technik se přeneseme na několik dní z naší hlavy, přemýšlení, starostí a obav do prostoru našeho srdce, kde prožijeme jeho odvahu, důvěru, sílu a lásku. Tento prožitek může rozšířit naše vnímání, přinést více míru, otevřenosti, lásky a svobody. Od úterý do neděle budeme tančit, meditovat a sdílet. Použijeme meditační techniky od Osha, vipassanu a možná také společenské meditace od Veereshe (bude-li dostatek lidí). V každém z nás je tolik možností, které se mohou probudit a obohatit náš život. Potkáme nové přátele a spojíme se v srdcích a v přítomnosti.

Nishkam
Původem z Běloruska, více jak 25 let žije v ČR. Podniká na internetu a praktikuje aktivní meditace. Absolvoval bezpočet meditačních kurzů a výcviků. Lektor společenských a aktivních meditací, spoluautor projektu Emoční fitness a tvůrce Letacek.CZ. Mnoho let žije v Oshových komunitách, letos se zabydluje v novém domě v blízkosti Osho ShangriLa. V minulosti také několikrát asistoval Kevalovi na workshopech v Nesměni.

Přihláška na http://www.centrum-nesmen.cz/#/course-detail?cid=126

Vybrané akce:

30.11.2020, 1 hodina, 19:00 – 20:30
Úplňková meditace
Liberec, Josefinino údolí 103/13
Datum není stanovené
Večer s OSHO Mystickou růží
Kamala
12.12.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Adventní konstelace
A centrum
Cena: 4300 Kč
Lektor: Sw. Nishkam
Pořadatel:
Hledáte klidné, otevřené a přátelské místo pro sebepoznávání a vnitřní práci? Toužíte prožít pár dní společně s podobně smýšlejícími přáteli? Přijeďte do krásné přírody v Nesměni u Českých Budějovic na kurzy s našimi i zahraničními lektory.

Kontakt: Ludmila Chrášťanská