?
-----

Kurz se ZASVĚCENÍM DO REIKI I. STUPNĚ

Jarka Olžbutová
Kurz se zasvěcením do schopnosti používat energii Reiki.

Tato energie pomáhá rozpouštět různé psychické, emoční i mentální zátěže a díky tomu se následně může napravit i fyzické tělo. Základním zasvěcením do Reiki získáte větší schopnost intuice a zároveň je to vždy nový začátek pro poznávání svého nitra, ve kterém objevíte možná netušené možnosti.

Reiki je zvlášť vhodné pro ty, kteří mají náročné povolání a jsou v každodenním kontaktu s lidmi, pro nemocné nebo prostě pro každého, koho tato energie přitahuje.

Jedná se o první, základní stupeň zasvěcení do univerzální léčivé energie REIKI.

V průběhu tohoto kurzu se naučíte pracovat s energií, používat ji k harmonizování psychiky, zdraví i k osobnímu rozvoji. Seznámíte se také s čakrami a jak jednoduchým způsobem vyrovnávat jejich energii.
Program kurzu:

seznámení s teorií
zasvěcení do energie Reiki
práce s energií harmonizace těla energií Reiki
seznámení s čakrami a vyrovnávání energie v jednotlivých čakrách
zodpovím vaše dotazy

Během kurzu vás povedu, vyzkoušíte si předávání energie v praxi, povím vám, kde a jak se dá Reiki použít v běžném životě, předám vám své osobní zkušenosti s Reiki. Tuto energii používám denně ve svém životě už dvacet dva let. Získáte jistotu v používání této energie.

Zasvěcení, kterým během kurzu projdete je krásný mystický zážitek. Váš energetický kanál pro příjem životní energie se bude pak pozvolna otevírat a dokonale čistit, tak aby bylo vše pro vás bezpečné. Natrvalo vám tato energie může zkvalitnit život.
víc o kurzu
Cena: 1200
Lektor: Jarka Olžbutová
Místo konání:
Chalupa U VODNÁŘŮ
Chalupa u VODNÁŘŮ je na samotě, na krásném místě jihočeské krajiny. Na kurzy a semináře se dopravíte autem po asfaltové silnici přímo až k domu.
Pořadatel:
Pořádám kurzy a semináře se zaměřením na vnitřní růst. Mám letité zkušenosti s prací s energiemi, meditacemi, rodinnými konstelacemi a astrologií. Setkat se můžeme nejen na kurzech, ale i při osobních konzultacích.

Kontakt: Jaroslava Olžbutová
Tel.: 774242536