Pátek
2
října
Pondělí
5
října

Od Strachu k Lásce – Otevření se živosti. Alchymie 1. čakry

Ma Prem Sugandho
Narodit se do tohoto světa je proces hlubokého přechodu a tento nový začátek není vůbec snadný. Naše fyzické tělo ukládá své vzpomínky v nervovém systému, tkáních a svalech atd.od okamžiku, kdy se začalo vyvíjet v matčině děloze. Obzvláště silné jsou otisky, které vznikly ještě před rozvojem našich poznávacích schopností.

Tyto tělesné otisky nás mohou s naším fyzickým tělem buď propojit, nebo nás od něho odpojit. S tělem nás propojuje např. dotek rukou našich rodičů, když nás drží jako kojence, jejich milující hlasy atd. Naopak však dítě může trpět i nedostatkem doteku, časným odloučením od matky, nebo jinými obtížnými vzpomínkami. Tento nedostatečný kontakt způsobuje dítěti bolest a nejjednodušší způsob, jak se bolesti zbavit, je právě odpojení se od svého fyzického těla, či jeho znecitlivění.

Oba stavy (napojení i odpojení) mají rozdílný vliv na náš život. Když se cítíme být spojeni s naším fyzickým tělem, přirozeně se vyvíjí pocit sounáležitosti s ostatními, rozvíjíme svoji sílu a cítíme se uzemněni. Naučíme se důvěřovat tomu, že ať nám život přinese jakékoliv výzvy týkající se přežití, dokážeme to zvládnout.

Odpojení od fyzického těla vyvolává spíše opačné pocity. Pravděpodobně se objevují nevysvětlitelné nejistoty ve fyzickém těle, které se v hmotném světě projevují jako iracionální obavy. Součástí běžného života se stávají pocity slabosti a nedostatku energie. A zdá se nám, že to nelze změnit. Nedostatek důvěry mění svět v nebezpečné a nehostinné místo.

Strach se pak stává našim sice neviditelným, ale velice mocným společníkem, který úspěšně brání tomu, abychom dokázali relaxovat a mít radost ze života.

Jak se bránit strachu? Co dělat, když se objeví? Uniknout, schovat se do bezpečí a počkat, až zmizí? Nebo se snažit překonat všechna omezení za každou cenu a stát se tvrdým a zdánlivě silným?

V láskyplné a pečující atmosféře naší skupiny/workshopu dostanete prostor přiblížit se svým strachům a učit se skrze ně, aniž bychom se jich pokoušeli za každou cenu zbavovat. Možná nakonec zjistíte, že pokud si strach zvědomíte a přijmete ho, může stát menším a menším…

Cena ubytování a stravy není zahrnuta do ceny semináře.
Nový dům: 2 500 Kč
Starý dům: 2 300 Kč
Velká meditační místnost: 1 950 Kč
Strava je vegetariánská – snídaně, oběd, odpolední svačina, večeře, čaj.

Začátek programu je 2. 10. 2020 /pátek/ v 19:00. Dorazte tak, abyste se mohli před programem ubytovat a navečeřet. Registrace bude probíhat 17:30 – 19:00. Konec semináře je 5. 10. 2020 /pondělí/ kolem 14:00.

Seminář vede Prem Sugando, senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě.

Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki, Alchymie čaker (Chakra Alchemy), Neo-Reichiánské práce s dechem (Neo-Reichian Pulsation), hypnózy, NLP, Sexuálního odpodmiňování (Sexual Deconditioning), Osvobození dítěte (Childhood Deconditioning) a Primární práce (Primal-based therapy).

Vybrané akce:

31.10.2020, 1 hodina, 19:00 – 20:30
Úplňková meditace
Liberec, Josefinino údolí 103/13
12.12.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Adventní konstelace
A centrum
Cena: 190 EUR
Lektor: Ma Prem Sugandho
Místo konání:
Skalka 22
Skalka 22 - Místo pro meditaci, oslavu, tanec, vnitřní transformaci, cestu k sobě...
Centrum Skalka 22 se nachází v malebném Máchově kraji na konci vesnice Skalka u Doks.
Pořadatel:
Semináře a výcviky Ma Prem Sugandho v České republice. Práce s čakrami, léčení traumat z dětství, energetické poradenství podle Osha.

Kontakt: Bára Lalitya Polívková
Tel.: 739 374 258