Sobota
13
srpna

Mistrovské energie a uzavření Lví brány

Andrea Bezděková
Rozsvícení se do původního Božího nastavení. Uvolnění, odblokování volného toku energie. Postupné převzetí si svých čistých energií. Pobyt v přijetí, v srdci, mezi svými.
Mistrovské energie nám svítí, topí, pohání nás, vezou a vedou zároveň (myšleno doslovně). Je to nevyčerpatelný zdroj, perpetuum mobile, bezpodmínečně přející Láska. Skrze zpracování témat (odblokování), aktivaci a správné energetické fungování (harmonizaci) se dostáváme za hranice duálního (mužského a ženského/ dobře-špatně / černý-bílý), posuzujícího a hodnotícího v překročením rozumového rámce za dualitu do Božského, do sjednocení.

Kdysi mi Bůh na otázku, jak se dostat na druhou stranu, odpověděl : "Po kladině." (V nacítění bylo jasné, že v rovnováze.)
Těším se na hluboké, prožitkové setkání a propojení mezi svými.
Andrea

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 dny
Cena: 2500
Lektor: Andrea Bezděková
Místo konání:
Rajhrad u Brna
Rajhrad u Brna (10 min vlakem z Brna)
Nádherné, energeticky čisté místo - louka v meandru tekoucí řeky podporující náš záměr
Pořadatel:
Andrea Bezděková - průvodkyně vnitřní transformací. Tři a půl měsíce na Práně (s nejlepší možnou výživou bez fyzického jídla). Bytost v napojení, s aktivovanou rostlinou života, esencí Argentum Astrum (By Evžen Paulíček diagnostika Aury). Informace a reference: https://sites.google.com/view/oooom/ak…

Kontakt: