Čtvrtek
5
října
Neděle
8
října

I. STUPEŇ Mohendžodáro - Tant. jóga pro ženy, základní kurz 5. - 8.10.2023

Blábolilová Veronika
Přijďte ochutnat cvičení Mohendžodáro a ženské meditace. Objevte své ženství. Vstupte do kruhu stejně naladěných žen. Kurz je určený hlavně pro začátečnice.

Ucelený holistický systém pro transformaci ženy a rozvoj jejího zdraví, krásy, schopností a talentu. Mystické cvičení, které dodává ženám krásu, svěžest a šťavnatost. Má řadu příznivých účinků - harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin, umožňuje zkvalitnit milostný život.

Program kurzu:
4 asány Mateřského okruhu
Základy tant. jógy
Zasvěcovací meditace Mohendžodáro - Gájatrí, Kundalini meditace - Kundalini Classic
Komunikace s vnitřní ženou
Vnitřní procesy ženy
Objevení meditace
Ponoření do hloubky duše, naladění na sebe
Práce se se*uální energií
Rozvádění energie z pánve do celého těla
Porozumění aspektům ženy
Posílení pánevního dna
Zkvalitnění milování
Laskavé masáže

MATEŘSKÝ OKRUH
1) Příběh ženství - podpora vnitřní ženy
2) Vnitřní zrak - podpora intuice a intuitivního naladění
3) Pohled do vesmíru - podpora kreativity
4) Šťavnatá jóni - podpora se*uality

PODPORA ŽENSKÉHO ZDRAVÍ
Cvičení Mohendžodáro má velmi pozitivní účinky na ženské zdraví. Působí jako účinná prevence spousty zdravotních problémů: - prokrvení a posílení svalů pánevního dna pravidelným cvičením pomáhá při léčení a odstraňování problémů ženských orgánů - přináší zlepšení gynekologických potíží jako jsou výtoky, bolesti, krvácení ... - posiluje ženské tělo a jeho schopnost počít dítě

PRÁCE S ČAKRAMI
Čakry jsou energetická centra, která spojují tělo a psychiku člověka. Komunikují s tělem prostřednictvím hormonálního systému a žláz s vnitřní sekrecí. Komunikují s ženskou psychikou pomocí jemnohmotného těla a energetického pole kolem a uvnitř ženského těla. Na kurzu můžete během meditací vyzkoušet některou z těchto metod: čakrové léčení tanec čaker zvuky čaker dýchání do čaker

CO MI KURZ PŘINESE?
Vše, co se naučíte, můžete okamžitě použít doma ke zlepšení vlastního zdraví, ke prevenci zdravotních potíží, ke zkvalitnění sexuálního života. Z kurzu si kromě spousty nových zážitků odvezete také skripta, která vás při domácí terapii povedou.

CO DÁL?
Základní kurz slouží jako příprava na celoroční školu Mohendžodáro. Je také první krokem na cestě k tomu stát se akreditovanou cvičitelkou Mohendžodáro a nebo masérkou či terapeutkou Mohendžodáro.

JAK SE MÁM PŘIHLÁSIT?
Vyplň přihlášku na stránce https://www.mohendzodaro.eu/zakladni-kur…. Pečlivě zkontroluj email, protože ihned po vyplnění přihlášky obdržíš zprávu - Pozvánkový email se základními informacemi. Do tří dnů po obdržení emailu pošli zálohu nebo celou částku platby za kurz dle v nich uvedených platebních podmínek. Tím bude Tvé místo na kurzu rezervované.

STORNO PODMÍNKY PRO ZÁKLADNÍ KURZ
Odhlášení z kurzu - více než 6 týdnů (42 dní) před zahájením: storno 400 Kč/ 19 EUR nebo možnost převést na jiný kurz bez storna - 6 týdnů až 1 den před kurzem: storno 100 % zálohy - velmi vážný a urgentní důvod: v případě opravdu vážného důvodu storna přihlášky těsně před kurzem vám převedeme jednu zálohu na další vámi zvolený kurz. Platnost je plných 12 kalendářních měsíců. Informujte nás e-mailem na info@sugama.cz, nemusíte telefonicky. Storno poplatek v tomto případě činí 400 Kč/ 19 EUR. Je možno za sebe poslat náhradnici na kurz ve stejné datum, ovšem ne osobu dříve přihlášenou. V tom případě převedeme kurzovné na ni.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA
Ubytování na kurzu je na postelích ve vícelůžkových pokojích, dvoulůžkových chatičkách a nebo dvoulůžkových apartmánech. Apartmány mají vlastní sociální zařízení a je za ně příplatek. S sebou potřebujete spacák nebo vlastní povlečení (deka a polštář jsou k zapůjčení zdarma). Nebo si můžete půjčit i povlečení za poplatek 30 Kč za kus (sada = povlak na polštář, povlak na deku a prostěradlo = 90 Kč). Strava je celodenní vegetariánská (snídaně, oběd, večeře, pitný režim). Strava začíná druhý den snídaní.

S SEBOU
S sebou potřebujete volné oblečení, přezůvky, šátek na oči a deku na program. Příspěvek (zahrnuje program, ubytování, stravu): 5.280 Kč/ 219 EUR Záloha: 1.500 Kč/64 EUR dle platebních údajů v informačním emailu, který přijde ihned po vyplnění přihlášky

Místo konání: Meditační centrum Lažánky, Lažánky 133, 664 71 Veverská Bítýška

Přihlášky: https://www.mohendzodaro.eu/zakladni-kur…
Do akce ještě 13 dnů
Cena: 5.280 Kč/ 219 EUR včetně ubytování a stravy
Lektor: Blábolilová Veronika
Místo konání:
Meditační centrum Lažánky
Lažánky 133, Brno-venkov
Pořadatel:
www.sugama.cz
www.mohendzodaro.eu
www.mohendzodaro.cz

Kontakt: Igor Samotný
Tel.: 00420 608 708 996