Pátek
1
listopadu

Zpěvohraní Beija-Flor a kakaový obřad

kolibřík
Zveme vás k propojení v kruhu, ke zpívání, hraní i poslouchání manter a léčivých písní, k modlitbě a meditaci, k uvědomění podstaty Bytí, k oslavě i radosti Kolibříka.

Zpívané modlitby jsou vědomou cestou vedoucí ke smíření a k propojení v Jednotě univerzálního vědomí, jsou oslavou bytí v přítomném okamžiku – teď a tady. Zpěvohraní Beija-flor je celovečerní modlitba a meditace v Kruhu, při které si více otevřeme v propojení s Životní tvůrčí sílu Shakti a uvědomění své pravé podstaty, čistého Vědomí.

V tomto setkání se propojíme v kruhu s nápojem “Xocoatl” z posvátné rostliny Kakao (theobroma cacao), jejíž duch otevírá srdce a podporuje přímný pohled do svého nitra. K obřadu účelně používáme původní odrudu kakaa z Guatemaly, pěstovaného pro ceremoniální a léčebné účely. Za kakao děkujeme Marience Krämerové - www.amritam.cz (zde také najdete vše o kakau).

S sebou: osvojené hudební nástroje, hlas a Srdce.

Příspěvek: 500,- (prostor, Kakao, příspěvek na podporu projektu BOSQUE MEDICINAL).

V případě zájmu o účast se PŘIHLAŠTE ONLINE. Do formuláře uveďte, pokud máte zájem o ubytování nebo stravu. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení nevratné zálohy 300 Kč na účet 2200509951/2010.

Těšíme se na spoluBytí,

Honza & Tereza (www.floresta.cz)

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 45 dnů
Cena: 500 kč
Lektor: kolibřík
Místo konání:
Sklenářka
Meditační centrum Sklenářka
Kostelec nad Orlicí
Pořadatel: Floresta

Kontakt: Tereza Dlabalová
Další způsob kontaktu: http://www.floresta.cz