Čtvrtek
28
ledna

Indiánský kruh na téma “Ten pravý/Ta pravá” (online večer)

Ivo Musil, šaman
Kdo je pro vás “Ten pravý/Ta pravá”? Pochybujete někdy, jestli jste v tom správném vztahu? Můžete se i ve vztahu s Tím pravým/Tou pravou nepohodnout? Případně kde hledat Toho pravého/Tu pravou, pokud partnera zrovna nemáte? Existuje vůbec ideální partner? Je to jen chiméra nebo se vyplatí počkat si? Budeme si klást podobné otázky, necháme se vést kruhem, vzájemným sdílením i nasloucháním, abychom uslyšeli a porozuměli, co můžeme udělat pro to, abychom žili ve šťastném partnerství.

Naslouchat vám a moderovat kruh budou Ivo Musil a jeho žena Marcela Litovová. Kruh bude veden podle pravidel „poradního kruhu“, který je u přírodních národů odpradávna jednoduchým a silným nástrojem pro probouzení kolektivní moudrosti a učení se od sebe navzájem formou sdílení a naslouchání „od srdce k srdci“.

Harmonogram: Online večer probíhá ve čtvrtek od 18 do (cca) 20:30 hodin.

Cena: Cena za online večer je 350 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 500 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online setkání. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE).

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/indiansky-kruh-na-tema-ten-pravy-ta-prava-online-vecer/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 8 dnů
Cena: 350 Kč
Lektor: Ivo Musil, šaman
Místo konání:
ONLINE
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz