Pátek
15
prosince
Čtvrtek
21
prosince

OSHO No-Mind Meditativní terapie

Yatri
Intenzivní 7 denní meditativní proces, trvající 2 – 3 hodiny denně v jednom týdnu, od 18.00 do 21.00 15. – 21. prosince 2017
Skvělá příležitost očistit mysl od zátěží každodenního života a tak vstoupit do hlubokého ticha za myslí.
Díky této meditativní terapii vytvořené Oshem pro moderního člověka, můžeme získat zpět tvořivou nevinnost, klid a vnitřní harmonii, která se pak snadno manifestuje v našich vztazích, akcích a našem prožívání.

“Nedovol minulosti nebo budoucnosti se postavit mezi tebe a realitu. Pokud i jen na pár okamžiků se dostaneš do stavu No-Mind (bez mysli) – to je to, o čem je meditace – pak budeš překvapen: náhle budeš v souladu s Existencí…“ Osho

OSHO No-Mind je jedna z technik, která nám umožňnuje osvobodit se od závislosti na potřebě terapeuta, naučí nás stát se svým vlastním terapeutem a pomoci si sám, vlastními sebeléčivými schopnostmi. Je unikátní v tom, že léčení nevychází z mysli, která má tisíce triků, jak nás ošálit, ale naopak mysl odložíme stranou a dostaneme se přímo do zdroje našich překážek na cestě radosti, lásky a opravdovosti.
Je to příležitost vymanit se omezení, která jsme posbírali ve svém vývoji a životem ve společnosti postavené na strachu a moci. Můžeme se tak osvobodit a žít život podle svých přání, potřeb a v souladu se smyslem našeho bytí.
Je to technika vhodná pro každého, kdo pravidelně medituje a chce si svou praxi prohloubit nebo pro koho je meditace nová a chtěl by najít k ní cestu.
Proces je sestaven tak, abychom při něm mohli chodit do práce, starat se o rodinu, žít běžným způsobem života … Pomáhá nám tím přivést vnitřní klid a meditaci do našeho běžného života.
OSHO No-Mind povede Yatri certifikovaný facilitátor meditací a meditativních terapií z OSHO Multiversity v indické Puně. Yatri je členem Oshodontické Akademie, experimentující s vyššími stavy Vědomí v Akashických procesech. Je zakladatelem KION energetické analýzy zkoumající účinky meditace na zdraví.
“Osho chce vytvořit syntézu mezi východem a západem k realizaci Nového Člověka (nový způsob bytí). Terapie je západním příspěvkem a meditace východním. Terapie bez meditace nikdy nekončí. Meditace bez terapie je velmi těžkým úkolem k dosažení. Spolu dohromady vytváří pro člověka podmínky k snadnému a kompletnímu sebepoznání. Osho nám tyto Meditativní terapie představil v roce 1988. V roce 1989 jsem prošel No-Mind a Mystickou růži a hned od prvního momentu mi bylo jasné, že to jsou meditace pro současného člověka. Že tak můžeme zažít hluboké stavy vědomí a bytí během pouhého jednoho až tří týdnů. A navíc je to zažíváno s lehkostí, přirozeností a bez úsilí ve srovnání s námahou tradičních způsobů meditace. Tímto procesem už prošlo od roku 1988 mnoho lidi. Je to bezpečné a může to transformovat tvůj život. Nepropásni svou šanci.” Yatri
Cena: 3900 Kč při zaplacení do 30.11. Poté: 4900 Kč. Cena pro ty, co procesem už u Yatriho prošli: 2600 Kč do 30.11., poté 3300 Kč. Účet číslo 670100-2202843312/6210.
Přihláška Video pozvánka
Pro více informací kontaktuje Sandipu: 775 696 361 nebo sandiketa@gmail.com
Těšíme se na společnou cestu Yatri, Sandipa, Nadeen a OSHO Praha Ha Ha

Vybrané akce:

Datum není stanovené
Večer s OSHO Mystickou růží
Kamala
Cena: viz popis akce
Lektor: Yatri
Místo konání:
Pořadatel:

Kontakt: Petr Gemza (Prem Nadeen)
Tel.: 601130789