Pátek
21
dubna
Neděle
23
dubna

Základní kurz focusing

Mgr. Igor Pavelčák
Focusing je metoda, která rozvíjí pozornost k tomu, jak neseme různé pocity a životní situace v těle, umožňuje přiblížit se k nim, pobýt u nich a pochopit důležitou zprávu, která v nich je obsažena. Umožňuje také kontakt s hlubokými impulsy našeho jednání a přijetí sebe sama. Zkušenost z focusing lze také využít v každodenní práci s klienty, s žáky nebo s vlastními dětmi. Při vlastním provádění techniky lektor pracuje se skupinou o maximálním počtu 6 lidí.

Při základním kurzu se člověk naučí focusovat o samotě a s provázením lektora. Doporučujeme přečíst si o focusing na www.focusing.cz.

Ostatní: Přihláška platí po zaplacení kurzovného (účet: 1647193039/3030); podrobné informace ochotně zašleme na požádání nebo po zaslání přihlášky; max.počet účastníků 12 ( tj. 2 lektoři); před platbou se ujistěte o volném místě.

Platbu je nutné zaplatit nejpozději týden předem. Účastník si platbou rezervuje prostor na semináři, podobně jako si kupuje lístky do kina. A podobně, když do kina nedorazí, peníze mu nebudou vráceny.
Storno poplatek při omluvě minimálně 3 dny předem je 1.800,-Kč.

Organizace: Přihlášky po telefonu nebo emailu. Na seminář je nutné se předem přihlásit a zaplatit platbu převodem ( zpráva pro příjemce = jméno účastníka).

Co s sebou: Do „Centra“ si vezměte s sebou přezůvky, pohodlné a teplé oblečení a vlastní jídlo podle potřeby. Účastníci obdrží materiály k Základnímu kurzu focusing.

Časový harmonogram: Program bude probíhat v 1,5 hodinových blocích. První a druhý den plánujeme konec okolo 20,00 hodin, poslední den okolo 14,00 hodin. Začátek vždy v 9,00hodin. Prosíme Vás, abyste přišli před 9,00 hod.

Cena: 3.800,-Kč

Ubytování: Pokud máte zájem o ubytování, dejte mi prosím vědět.

Přihlášky a informace: I. Pavelčák, tel. 728 022 618, e-mail: ipcak@volny.cz;

Místo: kurz bude probíhat v Pertolticích u Frýdlantu, č.p. 202(nebo v Roškopově č.p. 60 u Staré Paky.) Přihlášeným včas pošleme podrobné informace. Místo semináře se může aktuálně změnit.

Více o focusing také na www.focusing.cz
Do akce ještě 20 dnů
Cena: 3800,- Kč
Lektor: Mgr. Igor Pavelčák
Místo konání:
Pertoltice u Frýdlantu v Č. příp. Roškopov u Staré Paky
Místo: kurz bude probíhat v Pertolticích u Frýdlantu, č.p. 202(nebo v Roškopově č.p. 60 u Staré Paky.) Přihlášeným včas pošleme podrobné informace. Místo semináře se může aktuálně změnit.
Pořadatel:

Kontakt: Ing. Aleš Pavelčák
Další způsob kontaktu: Přihlášky a informace: I. Pavelčák, tel. 728 022 618, e-mail: ipcak@volny.cz; Od roku 2023 bude programy organizovat a mít v režii Aleš Pavelčák. Igor Pavelčák se akcí bude účastnit jen jako host.