Úterý
22
června

Síla ega (online večer)

Ivo Musil, šaman
Často o egu hovoříme, ale málokdy dokážeme říct, co to vlastně je, jak vypadá, odkud kam sahá. Na semináři si budeme povídat o tom, co to ego vůbec je, jak vziká a jak námi manipuluje a ovládá nás, aniž si toho všimneme.

Zmíníme se o třech pólech ega – oběti, zachránci a pronásledovateli, mezi nimiž oscilujeme, dokud s tím něco neuděláme. Zaměříme se na to, jak ego mapovat a jak ho proděravět, abychom dokázali prohlédnout iluze, které nám předkládá jako realitu, a přitom neztratili to, co nám v naší kultuře dává potřebného.

Podmínkou účasti je dovednost šamanského cestování a kontakt se svým silovým zvířetem či jiným spojencem.

Jedná se o interaktivní online večer, kromě informací k tématu bude prostor i na cvičení nebo praktické návody a své dotazy budete moci pokládat na chatu nebo (ve vyhrazený čas) i přes mikrofon.

Harmonogram: Online večer probíhá v úterý od 18 do (cca) 20:30 hodin. Z akce vám následně pošleme záznam, ke kterému se můžete vrátit a prohlédnout si ho v následujících 7 dnech.

Jak to proběhne: Online setkání proběhne přes aplikaci ZOOM. Před konáním akce vám zašleme odkaz, na který kliknete a do počítače či mobilu se vám stáhne aplikace (pokud ji staženou ještě nemáte). Následně vás aplikace připojí na online seminář. Je to velmi snadné a intuitivní, pokud byste měli přesto s připojením problém, půl hodiny před akcí vám bude k dispozici technická podpora na telefonu. Podrobné instrukce co a jak zašleme do emailu.

Technické požadavky: Pro sledování online setkání stačí běžné internetové připojení, včetně mobilních dat na úrovni 4G (LTE). Pokud by vaše připojení přece jen “haprovalo”, stále budete mít jako záruku přístup k nahrávce setkání po následujících 7 dní.

Cena: Cena za online večer je 450 Kč.
Pokud chcete sledovat akci se svými partnery, přáteli, rodiči apod., napište nám to do poznámky. Cena za druhou osobu je symbolických 150Kč. Oba dohromady tedy zaplatíte 600 Kč.
Platba probíhá předem na účet. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, většina bank již dnes nabízí tzv. okamžitou platbu.

Přihlášení: Přihlaste se prosím vyplněním rezervačního formuláře na https://www.samani.cz/sila-ega-online-vecer/

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 10 dnů
Cena: 450 Kč
Lektor: Ivo Musil, šaman
Místo konání:
ONLINE
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz