Čtvrtek
20
září

Těhotenský kruh Milé těhulky,
srdečně vás zvu do společného kruhu. Díky setkávaní se a obklopování se kruhem těhotných žen můžeme posdílet to, co se teď možná těžko chápe našemu netěhotnému okolí. Vzájemná podpora, inspirace a léčení žen v podobném ladění nám dává sílu. Setkání bude probíhat jednou za dva týdny a vždy nás bude provázet jiné téma.
 
Téma prvního kruhu: JSEM TĚHOTNÁ
Co se v nás stane, když si uvědomíme, že jsme těhotné. Příjde radost, vlna nadšení, ale zároveň mohou přijít i obavy, strachy a nespočet různých otázek. Může se nám také stát, že tomuto faktu nedáváme přílišnou pozornost a snažíme se dělat, jakoby nic. Kolik pozornosti věnujeme svému těhotenství? Co to pro nás znamená a jak se s tím sžíváme? 
Vstupujeme na novou životní cestu. Procházíme ohromnou proměnou a je jedno, jestli čekáme první, či několikáté miminko, pokaždé je to pro nás velké dobrodružství, které potřebuje naši plnou pozornost.
Program:

společné zahájení kruhu
lehká meditace na propojení se se sebou a s miminkem
sdílení a odpovídání na otázky spojené s tímto tématem
tanec 
vzájemná masáž šíje a hlavy
závěrečný rituál pro vědomý vstup do těhotenství 

Co sebou: jídlo na společné sdílení (prosím nic co by mohlo umazat koberec a hodně drobilo :) ) 

kámen, který máš ráda
porodní amulet 

Co je to porodní amulet?
V průběhu našeho kruhu budou amulety uloženy uprostřed a budou se nabíjet podpůrnou energií. Tento amulet pak můžeme mít při sobě u porodu a čerpat z něj sílu a porodu žen z kruhu. 
 
Cena: 300 Kč. 
Přihlašování na: katerinakocan@gmail.com

Vede Kateřina Kocanová
Před prvním těhotenstvím jsem se věnovala lidem v podobě masáží a osobních terapií. Stala jsem se průvodkyní osobní transformace. Miminko si ale žádalo svou pozornost a zároveň ve mně otevřelo nový směr mé kreativity. Začala jsem s mým kamarádem tvořit transformační pohádky o Astrálkovi a také jsme spolu vytvořili zápisník „Navždy vděčný”. Oba totiž vnímáme, že vděčnost je úžasným nástrojem ke spokojenosti a hojnosti. S dalšími kamarády jsme vytvořili internetovou televizi Czech Spirit, pro kterou pořádám a moderuji rozhovory a živé večery s inspirativními lidmi. Když Alexík začal být více samostatný opět jsem se pustila do intenzivní práce s lidmi, tentokrát jsem také začala pořádat rituály a semináře na téma komunikace s tělem, integrace psychospirituálních zážitků do každodenního života a ženské kruhy. Společně se svým mužem a přáteli organizujeme semináře, retreaty a jednodenní terapie s medicínou Bufo Alvarius. 
Teď jsem těhotná podruhé a jelikož miluji ženské setkávání, vzrostla ve mě touha uspořádat těhotenské kruhy. Setkávání a sdílení v období těhotenství má velkou sílu. Vždyť v tomto období jsou chvíle, kdy nám prostě rozumí jen těhotná žena a kdy se navzájem podpoříme, dodá nám to sílu a radostnou energii do někdy tak náročných chvil. 
A centrum je pro mě dokonalým průvodcem v tomto tak kouzelném období, proto je pro mě velká čest a radost to, že se budeme scházet právě tady. 
Těším se a na vás, s láskou Kateřina Kocanová 
Odkazy na weby: kocanova.wixsite.com/dotekemktransformaci www.astralek.cz  www.navzdyvdecny.cz www.czechspirit.cz ;
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/tehotensky-kruh-2018-09-20-2130 .

Vybrané akce:

19. – 20.6.2021, 2 dny
Krajinou těla v údolí řeky Doubravy
Horní Mlýn u Chotěboře
17.6.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
20.6.2021, 4 hodiny, 15:00 – 19:00
Přepis limbického otisku podle Eleny Tonetti - online
online
Cena:
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190