Čtvrtek
8
června

Jógo hlaso hraní ochutnávkové

Petra Bartošová a Vlasta Lisková
Na této akci máte možnost potkat svůj hlas i své tělo. Nahlédneme do tajů provázanosti těla a hlasu, budeme věnovat plnou pozornost sami sobě a odhodíme náš všední shon. Zaměříme se na objevování možností a potenciálu svého hlasu i těla.
Vlasta nám ukáže, jak jemně navnímat své tělo pomocí jógy a s Péťou potom rozezníme naše již probuzené a připravené tělo.
Při józe odhodíme stres, protáhneme celé tělo, zapojíme dech a zklidníme svoji mysl.
U hlasové části si ukážeme, jak do procesu tvorby řeči zapojovat celé naše tělo a nejenom krk či hlasivky. Podle času a nálady nahlédneme na některá cvičení, zaměřující se například na uvolňování čelisti, rezonanci hrudníku, pružnost bránice, probuzení centra těla (těžiště) a dech.
Odměnou nám bude možnost potkat své tělo i svůj hlas a uvědomit si jejich přirozenou sílu. Ochutnáme jaké to je, být sám v sobě a nechat promluvit svůj pravý silný hlas, aniž bychom na něj museli tlačit. Podíváme se také na to, jak se můžeme během chvilky „vrátit sami k sobě“ a nenechat se tak například vláčet trémou.
A hlavně - budeme si prostě s hlasem i tělem různě hrát tak, aby nás to bavilo.
Přihlášení možné zde: http://hlasajoga.cz/ochutnavka/

Vybrané akce:

30.11.2020, 1 hodina, 18:00 – 19:30
Překonej strach a zažij konečně volnost!!
Praha
Datum není stanovené
Propagační grafika
Malování kresleni - Balbínova 28
12.12.2020, 7 hodin, 10:00 – 17:00
Adventní konstelace
A centrum
Cena: 250 kč
Lektor: Petra Bartošová a Vlasta Lisková
Místo konání:
Ječná 15, Praha 2 - Magnolia centrum
Ochutnávkové hodiny probíhají v centru Magnolia. Dopravit se na akci můžete například následovně:
MHD:
Tramvají č. 4, 10, 16, 22 – zastávka Štěpánská. Metrem B, Karlovo náměstí, výstup směr Ječná ulice.
Magnolia Centrum osobního rozvoje se nachází přibližně uprostřed mezi stanicemi metra C – I.P.Pavlova a metra B – Karlovo náměstí. Je možné jít buď cca 5 minut pěšky od obou stanic, nebo použít tramvajové spojení na zastávku Štěpánská.
Autem:
V blízkosti Magnolia Centra osobního rozvoje se nachází placené parkoviště na Karlově náměstí. Další možností je využít parkování v obchodním centru Nový Smíchov u Anděla (3 hodiny zdarma, o víkendu 5 hodin) a přijet MHD. O víkendu lze parkovat zdarma také v ulici Viničná, cca 5 minut chůze od Magnolia Centra.
Pořadatel:

Kontakt: Petra Bartošová
Tel.: +420 732 387 690
Další způsob kontaktu: www.hlasajoga.cz