Nestrašte a začněte žít v srdci - 2012

Inzerát z rubriky Různé. Pro návrat na výpis inzerce klikněte tady.
16.11.2012, Pátek, 09:59


S láskou vás zdravím, tento článek píši pro všechny, kteří čekají na ono velké datum a také pro astrální sekty a astrální jedince, kteří neustále lidi krmí hlubokým nesmyslem a jde jim jen o moc, manipulaci, fantazie a poblouznění.

Začíná velký věk, který se děje cyklicky a je určen již hluboce dávno Stvořitelem, a ten otevírá hluboce svou milostivou bránu a tím se děje rychlejší vzestup vědomí a přicházejí veliké dary pro nás všechny. Vše je na dlouhé vyprávění a tak vše uvádět není možné. Je to spíše na povídání, ale uvedu zde alespoň pár slov.

Jen prosím, kdo otevírá hlavně brány je Věčné Dobro a tím je sám Stvořitel a ne astrální sekty - jedinci, kteří si myslí že oni jsou ti, kteří to dělají, tak to jsou v hluboké nevědomosti astrálu a sakra velkého EGA.

Je třeba si říci že se z toho všeho stává zmatek, chaos, výdělky peněz, moc a veliká EGA! Je třeba hluboce otevřít svá srdce a dojít k nejhlubšímu sebepoznání a tím se vše otevírá!

Tento věk se teprve započíná a bude trvat kolem 2160 let - tak nějak a čeká nás ještě mnoho práce, ale co je nejdůležitější žít v lásce a znovu se narodit uvnitř sebe! Prosím, nepodléhejte astrálním bláznům, kteří jsou pomatení ze své moci a ovládání a považují se za Bohy,neboť i kdyby se mělo cokoliv stát, umírá tělo, ne věčná duše!

Tak není co řešit a pokud se absolutně spojíte s Věčností, pochopíte pravdu a tím vám vše příjde!

Přesně a s určitostí se nedá říci, co v začátku tohoto cyklu příjde, protože se dějí změny, které jsou již pradávno předurčeny a také změny, které vznikají z vůle Boží v tomto čase. Také dochází k jiným postavením hmotných těles v našem planetárním systému a nejen v něm. Také vím, že pro tento čas je mnoho dáno, neboť cesta se započíná.

Důležitost není klást jen veliký humbuk na začátek, ale pracovat a všímat si celého cyklu a tohoto velkého daru, neboť čas ukáže a prověří nakolik chceme žít v lásce a plné absolutní pravdě, neboť dar pro tento čas přišel nebesky velký a bude také gradovat a plně se uvolňovat po celou dobu v určitých fázích!

Ať je to cokoliv a stane se cokoliv, vše je pro naše dobro.

Věřte, že to není důležité vědět, důležité je probudit tu nejhlubší pravdu v sobě a plně se již za života spojit s absolutní věčností!

Vše má smysl a duše je věčná.

Co je nejdůležitější v tomto věku je hluboce žít v lásce a spojit se s věčností tak, že vše víte a poznáte pravdu!

Vše je určeno již od počátku a kdo je tím největším Mistrem a velkou pomocí a otevřenou branou, je Absolutní Bůh.

Žijte pravdu. O pravdě mnoho lidí mluví, však absolutní pravda se musí odehrát a ukotvit ve vás a tím vše pochopíte!

Žijte pravdu a již se nebudete bát a nebudete muset poslouchat bludy, neboť pravda je v každém z nás a však je potřeba práce a nejhlubší víry, pokory, vytrvalosti, trpělivosti a plného odevzdání. Tak se pravdou stanete.

S láskou k vám Tom
Tom Borl

Odpověď na inzerát