Sobota
5
května
Neděle
6
května

Mé silové zvíře

šaman Ivo Musil
Setkání se svými silovými zvířaty je pro většinu lidí velmi intenzivní zážitek. Nacházíme v nich svou podporu, spojence na celý život. Dodávají nám energii v oblasti, ve které nám chybí. Pomáhají nám v našich těžkostech, radí, když nevíme, jak se rozhodnout nebo kudy dál. Chrání nás a doprovázejí při šamanských cestách. Jsou našimi rádci i pomocníky.

Stejně jako v lidské říši je vztah a pouto právě tak silné, kolik mu věnujeme své pozornosti a péče. Pokud chceme se svými silovými zvířaty spolupracovat a žádáme jejich pomoc, je velmi dobré navázat s nimi přátelství.

Na semináři se podíváme, které zvíře je naše totemové. Pokusíme se zjistit o něm co nejvíce informací, budeme poznávat jeho život i energii. Napojíme se, prozkoumáme, v čem nás dané silové zvíře může podpořit i co můžeme udělat my pro něj a pro to, aby bylo naše pouto hluboké a trvalé.

Část aktivit semináře bude probíhat venku.

Seminář je určen pro všechny, kteří mají alespoň základní dovednosti v šamanském cestování.

Začátek je v sobotu v 10 hodin.

Cena: 2 600 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 200 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali alespoň 2 semináře, mají 10% slevu.

Seminář je součástí akce „Šamanovi spojenci“. Na prodloužený víkend 5.-8.5. jsme připravili dva semináře zaměřené na důležité šamanovy spojence - silové zvíře a šamanský buben. Pokud se přihlásíte na oba semináře Mé silové zvíře a Šamanský buben, cena za oba dohromady je 3800 Kč. Tato cena je konečná a nevztahují se na ni další slevy. Informace o semináři Šamanský buben zde: https://www.facebook.com/events/382189218926384/ .

Registrace na jana@samani.cz.

Na seminář si vezměte: oblečení na ven, pohodlné oblečení dovnitř, šátek přes oči, karimatku nebo deku, abyste si během semináře mohli sednout a lehnout, domácí obuv, psací potřeby a – pokud máte – buben a chřestidlo.

Vybrané akce:

9.3.2021, 1 hodina, 14:00 – 15:00
Beyond motherhood (konverzace v angličtině) - online
A centrum o.s.
5.9.2021, 10 hodin, 10:00 – 20:00
TEST - Emoční fitness CZ - celodenní
Fittop Wellness Centrum
Datum není stanovené
UNIKÁTNÍ VIBRAČNÍ LADĚNÍ CHANTEN 12
Výstavní 169/20, Praha 11
Cena: 2 600 Kč (při platbě aspoň 14 dní předem 2 200 Kč) a ti, kteří u mě absolvovali
Lektor: šaman Ivo Musil
Místo konání:
Hoffmanův dvůr, Vinořské náměstí 34, Praha 9 Vinoř
Pořadatel:
Zážitkové semináře jsou postaveny na základě dlouholetých zkušeností, mnoha let praxe a učení se jak u Foundation for Shamanic Studies tak i u nativních šamanů z celého světa, v posledních letech pak především učitelů a medicinmanů z řad severoamerických Indiánů.

Kontakt: Jana Hanzlová
Tel.: 777648072
Další způsob kontaktu: www.samani.cz