Čtvrtek
29
října

Tajemství ženského pánevního dna pohledem západu i východu - ochutnávka

 
 
 
Přijďte se seznámit s Vaším pánevním dnem :o)
Pánevní dno je velmi důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou rovinu - tedy tu tělesnou, ale i emoční a energetickou. 
V průběhu pravidelného setkávání nahlédneme pod pokličku těchto rovin metodou 3x3 Renaty Sahani.
Naučíte se, jak posílit svaly pánevního dna, aby se zlepšily Vaše fyzické potíže v podobě inkontinence, bolestivé menstruace, boleti v kříži a jiné.            
Podíváte se na to, jak funguje pánevní dno jako emoční barometr a naučíte se pracovat s bioenergetickými cviky pro pánevní pancíř. Naleznete tak mnohem větší emoční stabilitu, která je základní esencí ženské moudrosti.
Objevíte kouzlo PC svalu, který je zdrojem ženské energie a síly. V neposlední řadě je zodpovědný za kvalitu našeho orgasmu a tak se můžete těšit i na zlepšení prožitku v této oblasti. (Partnery zúčastněných žen, velmi doporučováno :o)).
Těšit se můžete na ženský kruh, který je už sám o sobě léčivý, sdílení ostatních žen a další různé drobnosti, které pootevřou dveře k objevování sama sebe.
Pro těhotné jsou lekce vhodné mezi 14. (13+0) a 35. (34+6) týdnem.
Ochutnávková hodina sedmidílného cyklu Tajemství pánevního dna I.
Na lekci si budeme povídat o tom, co vše se během cyklu naučíte o svém pánevní dnu, centru Vaší ženské síly, intuice a sexuality. Budeme si povídat o tom, co je metoda 3×3 Renaty Sahani a co vše nového Vám může přinést do života.
Povídání propojíme rovnou praxí a spojíme se s naší pánevní oblastí. Vyzkoušíme si, kdy aktivujeme svaly pánevního dna, podíváme se na to jak dýcháme a pokud vyjde čas, ochutnáme i jeden z bioenergetických cviků.
Tato ochutnávková hodina, nenahradí celý sedmidílný cyklus, nebo jednodenní kurz.
Těším se na Vás!
 
Nejbližší cyklus se koná 5.11. - 17.12. 2020.

Vaše přihláška je závazná.
Údaje k platbě: číslo účtu: 2300088787/2010, variabilní symbol: 20102921, specifický symbol: 324001.
Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.
Cyklus nelze hradit permanentkou.
Vstoupit do kurzu lze pouze na první lekci.
Lekce cyklu nelze navštěvovat jednorázově. Výjimkou je úvodní lekce cyklu, která slouží také jako ochutnávková. Lze ji tedy navštívit jednorázově.
 
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/tajemstvi-zenskeho-panevniho-dna-pohledem-zapadu-i-vychodu-ochutnavka-2020-10-29-1815 .

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 6 dnů
Cena: 260 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190