Pátek
30
září
Neděle
2
října

Vegetariánské vaření pro zdraví

Honza Dlabal
Principy přirozeného zdravého stravování, výživy a ájurvédského pojetí člověka a jeho zdraví. Praktická příprava jídel s teoretickým komentářem. Pořádá Floresta, provází Honza Dlabal.
Ukážeme si pestrost i jednoduchost praktického vaření v domácím prostředí. Pro inspiraci si vyzkoušíme nové postupy přípravy jídel, vhodné kombinace surovin a koření, aby zdravě chutnalo.
Dopňkový program pak zaměříme na otázky přirozených potřeb člověka a na prostředky k jejich zajištění, které umožní být v rovnováze, vnitřní spokojenosti, klidu a míru. Využijeme klidného prostředí v přírodě k uvolnění, odpočinku a načerpání nové síly i motivace. Naším cílem v kuchyni je spokojenost na všech úrovních.
Program (pá 19.00 – ne 15.00) zahrnuje:
- 4 bloky praxe v kuchyni s teoretickým komentářem
- 2 společné večery
- doplňkový program – cvičení, jóga-védánta, meditace, příroda
Účast na jednotlivých částech programu je dobrovolná. Počet účastníků je omezen na 8 osob. Víkendem provází Honza Dlabal.
Příspěvek za kurz: 2 400 Kč (včetně stravy) Ubytování: 700 Kč/2 noci
S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (mohou být zapůjčeny na místě), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, v případě zájmu podložku a polštářek na cvičení/sezení a oblečení na procházku do přírody.
Přihlášky: přihláška se stává závaznou po zaslání nevratné zálohy 500Kč na účet: 51–417390227/0100 (záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka).
Přihlášky posílejte prosím do 25. září: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ…

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 3 dny
Cena:
Lektor: Honza Dlabal
Místo konání:
Sklenářka
Centrum meditace a přírodního učení Sklenářka
Kostelec nad Orlicí
Pořadatel:

Kontakt: Tereza Dlabalová
Další způsob kontaktu: http://www.floresta.cz