Čtvrtek
1
prosince

Jin jóga & meditace s Katkou a Renatou

Renata Knittelová a Katka Zachová
Chtěli byste zažít večerní poklidnou cestu k sobě samým? Ulevit tělu i duši? Pohroužit se do sebe sama? Zastavit se na chvíli? Se zkušenou lektorkou jógy Renatou Knittelovou jsme pro vás připravili unikátní večer, ve kterém poputujeme do hlubin těla i duše skrze jin jógu a OSHO meditaci Nadabrahma.

Dnešní večer bude cestou práce s tělem skrze jógu a práce s duší skrze jemnou meditaci. Poputujeme společně, přesto každý sám za sebe do hlubin mysli a setkáme se sebou samými.
Večer se bude skládat ze dvou na sebe navazujících částí: jin jógy, kterou povede zkušená lektorka Renata Knittelová, a OSHO meditace Nadabrahma, kterou povede Katka Zachová.
Co se jógy týče, nejlépe nechat mluvit Renatu samu: "...Poslední roky intenzivní praxe jsem se však nechala vést Jattou Turin (Finsko), díky níž jsem vzala ashtanga jógu jako praxi, která mě zcela naplňuje, Jade Wood (UK), jejíž učení o nás skrze jin jógu mi dává smysl, a Marti Procházková mě přivedla k metodě jivamukti jógy, která mě baví, protože propojuje ásanovou praxi, hudbu, filozofii, mantrování a meditace. Na mých hodinách se snažím, aby se studenti napojili na svůj dech, vnímali tělo všemi smysly a s pokorou se učili odbourávat svá silná ega. Věřím, že zvuk a hudba je silný vodič energie. Studenty provedu ásanovou praxí doplněnou hudbou, filozofií, pranajámou a meditací.
Už se na všechny těším!"

Po skončení lekce jógy plynule přejdeme do OSHO meditace Nadabrahma, která svou velice jemnou technikou prožitky z jógy ještě prohloubí a integruje. Po skončení počítejte s pár minutami na případné (nepovinné) sdílení prožitků.

Na tento večer je třeba se přihlásit předem. Rezervaci místa provádějte na emailu terapie@katkazachova.cz nebo na telefonu +420 604 662 367.

Spolujízda, pozitivní zkušenosti a doporučení

Do akce ještě 2 měsíce 3 dny
Cena: 400 Kč
Lektor: Renata Knittelová a Katka Zachová
Místo konání:
Prostor Duševna, Mánesova 811/8, Praha 2
Příjemný, klidný, silný prostor v centru Prahy, v historickém domě plném pozitivní energie, nacházejícím se kousek od stanice metra Muzeum či stanice tramvaje Italská. Parkování je možné na přilehlých fialových zónách, např. Španělská, Vinohradská, Helénská..., o víkendu zdarma, v týdnu do 20.00 hod. za cca 40 Kč/hod, poté zdarma.
Pořadatel:
Jsem terapeutka, která s vámi bude pracovat komplexně, na obou základních rovinách - tedy jak s myslí, tak i s tělem. Můj hlavní přístup je konstelační, při své individuální práci používám však i jiné techniky (např. dechu, meditace apod.), což mi umožňuje přesně cílit na záměr, se kterým za mnou př…

Kontakt: Katka Zachová
Tel.: +420 604 662 367
Další způsob kontaktu: www.katkazachova.cz