Neděle
16
prosince

Láska, vztahy závislosti Pravidelné transformační víkendy s hlubokou prací na vašich vztahových tématech s využitím zejména rodinných konstelací, hlubokých dechových technik, NLP, koučinku, Reichovy typologie a meditace. Každý víkend je jiný v závislosti na tématech, která účastníci do skupiny přinesou.
Nejen samotná práce na vašem osobním tématu, ale i účast v diagnostických či léčebných konstelacích dalších účastníků má hluboký ozdravný účinek. Stejně tak i jen sledování léčení druhého účastníka. Někdy dokonce bývá v případě pouhého sledování rozehrané terapeutické situace jiného člověka zážitek sugestivnější a účinek (tedy propojení obsahu vašeho nevědomí s vědomím) silnější. V průběhu doby jsem vyvinula i svou verzi konstelací, ve kterých sytíme citové deficity z velmi raného dětství.
Příklady témat, která můžete řešit:

Nízké sebevědomí
Žárlivost, chronická nedůvěra
Nechuť ke svému tělu
Závislosti na náhražkách (přejídání se, pití... viz výše)
Nutkavé opouštění vztahů
Opakované opuštění partnery
Submisivita nebo agrese ve vztahu
Nevěra
Vyprázdnění vztahu
Nezvladatelné emoce
Citová otupělost nebo celková otupělost
Nechuť k sexu
Nechtěné sexuální úchylky
Zásahy rodičů do vašeho vztahu
Problémy s dětmi
Zdravotní problémy, které očividně souvisí se vztahy
Opakující se negativní vzorec ve vztahu
Řešení aktuální vztahové situace

Vyčištěním záznamů o starých traumatizujících situacích a změnou vašich nejhlubších přesvědčení o sobě samém, o opačném pohlaví, o vztazích, o rodičovství... se může zcela změnit váš partnerský život a tam, kde byla prázdnota, tlak, napětí, bude proudit radost, spontánnost, pocit sounáležitosti a odevzdání se jeden druhému.

Cena kurzu je 3200 Kč. Platbu prosím zašlete na účet číslo 2021121951/8040 anebo přineste v hotovosti.
Případné přespání v centru ve vlastním spacáku je možné. Cena je 200 Kč za noc.
Rezervace a dotazy na: ivetahavlova@seznam.cz.
S sebou pohodlné oblečení, sešit a psací potřeby. Čaj a voda jsou k dispozici. Na místě je i lednice a dvouvařič. V okolí je mnoho restaurací.
Víkendové workshopy se konají v těchto termínech:

21. - 23. 9.
19. - 21. 10.
16. - 18. 11.
14. - 16. 12.

Příjezd je možný, ale ne nutný už v pátek, nejlépe kolem 18 hodin. V 19 hodin začíná hodinová meditace či relaxační cvičení (meditace je v ceně kurzu, platí se jen nocleh). Samotný kurz běží v sobotu 10–21 hodin a v neděli 9–16 hodin.
Doporučuji si před workshopem přečíst pár mých článků anebo na webu www.ivetahavlova.cz.

Lektorka Iveta Havlová: 
Svůj profesní život jsem začala jako právnička. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, pracovala v advokátní kanceláři a pak deset let jako ředitelka sekce etického lobbyingu Americké obchodní komory. Toto období jsem pak završila ve společnosti Youstice, jako ředitelka strategických partnerství pro Evropu a Ameriku.
Už v Americké obchodní komoře jsem však začala působit i jako koučka a lektorka. Protože jsem byla vždy umělecky založená, zamířila jsem nejdříve do oblasti odblokování kreativity a kreativního myšlení. Následoval životní a business koučink a nakonec i terapie. Teprve po pochopení hlubších vrstev naší psychiky a skrytého působení traumatických zkušeností z dětství a dospívání jsem byla schopna vyvinout metody, které skutečně řeší potíže mých klientů, ať už doma, v práci nebo jinde.
​Absolvovala jsem výcviky The Art and Science of Coaching (Erickson College), Týmový koučink (KC Praha), Hluboké psaní (Ph.D. Eric Maisel, USA), Trénink koučů kreativity (US Association of Creativity Coaching), Neurolingvistické programování a hypnóza podle Ericksona (Bhagat Zeilhofer), Regresní Terapie (Klára Hanzalová), Výcvik v hlubinných dechových technikách (Bhagat Zeilhofer), EFT (Jana Svobodová). A prošla jsem i mnoha kratšími kurzy, z nichž mne nejvíce oslovila bioenergetika a Reichova typologie.
​Největším dobrodružstvím pro mne i mé klienty jsou tříměsíční kurzy, které vedu a ve kterých pracujeme na všech úrovních existence - tělesné, emoční, mentální, duševní, vztahové, i v širším měřítku životního úkolu a spoluodpovědnosti za své okolí a svět. Na vývoji účastníků kurzů také vidím, jak intenzivní několikaměsíční práce a podpora skupiny přátel dokáže úplně změnit vnímání sebe sama, prožívání vztahů, profese.
Mé články najdete na FB profilu, kam přispívám několikrát týdně, a mám také pravidelnou rubriku v časopisu Regenerace.
Přihlášení na akci: http://www.acentrum.eu/program/laska-vztahy-zavislosti-2018-12-14-1900 .

Vybrané akce:

17.6.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
1.7.2021, 3 hodiny, 17:00 – 20:00
SMÍŘENÍ: Cesta k lásce, zdraví i úspěchu
Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
17.6.2021, 4 hodiny, 18:00 – 22:00
Večerní konstelace
Rybalka
20.6.2021, 4 hodiny, 15:00 – 19:00
Přepis limbického otisku podle Eleny Tonetti - online
online
Cena: 180 Kč
Lektor:
Místo konání:
A centrum o.s.
A centrum je ojedinělé rodinné centrum v Praze, které nabízí široké spektrum kontinuálních pohybových a vzdělávacích aktivit pro těhotné, rodiče s dětmi.
Dostanete se k nám tramvají č. 8 nebo 24 na zastávku Karlínské náměstí nebo pěšky přímo od metra Florenc.
Adresa: Vítkova 10, Praha 8, 186 00
Pořadatel:
Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím

Kontakt: A centrum o.s.
Tel.: 224 811 190